VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Franca

PETICIONI I BEOGRADIT NE FRANCE Nga Rafaela Prifti

By | May 13, 2019

Historike – Deputetët francezë dhe gjermanë mbajnë seancën e parë të përbashkët

By | March 25, 2019

Franca parandalon një “sulm të dhunshëm” në prag të zgjedhjeve

By | April 18, 2017

Daut Haradinaj: Nuk po kërkoj unë spastrim etnik, por Beogradi

By | April 11, 2017

LAJMI I FUNDIT – Gjykata franceze merr vendimin: Liron me kusht Ramush Haradinajn

By | January 12, 2017

Ish-Presidenti Alfred Moisiu për çështjen “Haradinaj”: Shqipëria të reagojë fort! BE të mos ‘përkëdhelë’ Serbinë

By | January 7, 2017

Turqia dhe Franca, vendet më të prekura nga terrorizmi në Evropë

By | November 16, 2016

Zvicra dhe Franca festojnë 500 vjetorin e miqësisë të përjetëshme midis dy vendeve

By | October 8, 2016

EURO 2016: Nuk ka paradë në rast të fitores së Francës

By | July 10, 2016

Një shuplakë e merituar për Brukselin – Nga Prof.dr. Eshref Ymeri

By | June 25, 2016

Turqit pyesin pse flamuri i tyre mungon në ilustrimin për Belgjikën dhe Francën

By | March 23, 2016

Franca e gjithë 1 minutë heshtje për viktimat e Parisit (Foto)

By | November 16, 2015

Për Francën Nga Elida Buçpapaj

By | November 14, 2015

Jens Stoltenberg: Dhuna dhe violenca kurrë nuk do ta fitojnë betejën kundër demokracisë dhe lirisë!

By | November 14, 2015

Ne jemi me Francën ! Ne jemi Franca! Nous somme la France !

By | November 14, 2015

Çinovnikë shqiptarë që rreshtohen në radhët e lobit Rus në Shqipëri – Nga SHABAN MURATI

By | August 10, 2015

ALBUMI I PIKTORIT – DY AKUARELE NGA HELIDON HALITI

By | July 18, 2015

AFORIZMA NGA NAPOLEON BONAPARTI (1769-1821)

By | July 15, 2015

Anija e lirisë

By | July 5, 2015