VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sali Berisha

“Darka orgji, e spa luksoze”, Berisha publikon mesazhin për hotelin e Valdrin Pjetrit: Vizitohet nga zonjat e PS-së

By | August 16, 2019

DENONCIMI – “Kryebashkiaku i Vorës i dënuar në Greqi”, Berisha zbulon identitetin e rremë që përdorte në shtetin helen

By | August 6, 2019

Berisha poston videon: Avionë me drogë në bregdetin e Kavajës

By | August 1, 2019

Analiza e Berishës: Si po vidhet trualli i Teatrit Kombëtar

By | August 1, 2019

Burgjet e Greqise si thertore per shqiptaret! Nga Sali Berisha

By | July 29, 2019

Sali Berisha: Vuçiçi dhe trojka shqipfolëse e tij duan marrëveshje të bazuar në parime naziste apo staliniste të rracizmit dhe urrejtjes ndëretnike

By | July 28, 2019

Berisha godet ashpër Baton Haxhiun: Vdiq dhe u ngjall nga serbët, të hysh në studion e tij është njësoj si të hysh në studio të Beogradit

By | July 26, 2019

Sali Berisha tregon prapaskenat e dorëheqjes së Ramush Haradinajt dhe thirrjes në Hagë

By | July 25, 2019

Pergjigje Presidentit te Serbise, Aleksander Vuçiç! – Nga SALI BERISHA

By | July 21, 2019

Sali Berisha:Jam me Ramushin ! Zografi bis & Miladini shqipfoles Baton Stanishiqi festojne sonte doreheqjen e Kryeministrit Ramush Haradinaj!

By | July 19, 2019

(Video) Sali Berisha vendos një video ku në maj 1999 Soros kritikon ndërhyrjen e NATO-s në Kosovë si përkeqësuese të situatës!

By | July 18, 2019

Berisha zbulon detaje si u vra kolonel Ahmet Krasniqi dhe akuzon rëndë Fatos Klosin

By | May 31, 2019

Këtë video të Sali Berishës nuk do të donte kurrë ta shihte Thaçi (video)

By | May 27, 2019

Deklarata e javës: Berisha: Hashim Thaçi është arrestuar për vrasjen e gazetarit Ali Uka

By | May 25, 2019

I VOGLI THAÇI NDAJ TË MADHIT BERISHA – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | May 25, 2019

“Këtu Rama po pi drogë”, Berisha publikon fotot e kryeministrit

By | May 24, 2019

Berisha hap dosjet: Pse Thaçi është argati i Serbisë, ju tregoj arrestimin

By | May 24, 2019

Haradinaj mbron Sali Berishën: Thaçi është bashkëpunëtor i Aleksandër Vuçiqit (video)

By | May 22, 2019

Sali Berisha: 200 anëtarë të LDK u vranë pas luftës, Thaçi të shkojë në Hagë

By | May 7, 2019

Dy fjalë për Adnan Merovcin: Po të ishte gjallë Ibrahim Rugova kish me t’thanë: “Hiqju shkrimit Merovc!” Nga Elida Buçpapaj

By | April 2, 2019

Ai që duhet të heshtë tani është Berisha sepse është ai Frankenstein i monstrës Rama! – Nga BUJAR LAPAJ

By | March 11, 2019

Pas përjashtimit të Murrizit, ish-kryeministri tregon se ç’do ndodhë me Rudina Hajdari

By | March 1, 2019

Rama në “La Republica”: Berisha është penduar që nuk më vrau kur ishte në pushtet (intervista e plotë)

By | February 23, 2019

Berishës i hiqet mbrojtja nga Garda e Republikës, ish kryeministri: Një gjest frikacakësh!

By | February 21, 2019