VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sali Berisha

Pavarësia e Kosovës, Berisha poston fotot: Me kryetrimin e kombit shqiptar

By | February 17, 2019

Sali Berisha publikon videon: Protesta lebetiti Narkoshtetin dhe u bë lajmi i botës (video)

By | February 16, 2019

Berisha: Rama shpëton nga burgimi i përjetshëm mikun e tij Dritan Dajti

By | February 8, 2019

Historia e Ramës më djalin, Berisha: Nuk e kam nxjerrë unë, kush “fshihet” pas saj

By | February 5, 2019

Debati për kufijtë e Kosovës përplas ashpër Baton Haxhiun dhe Sali Berishën

By | February 5, 2019

“Si më rrahin dhe gjobisin të fortët e Shijakut”, biznesmeni nxjerr videon

By | February 4, 2019

A iu ndalua Sali Berishës hyrja në SHBA? Ja si përgjigjet Departamenti i Shtetit

By | February 1, 2019

Berisha i përgjigjet Thaçit: Më përpara dal në debat me Vuçiqin, sesa me ty

By | January 31, 2019

Historia e Edi Ramës me diplomaten greke, Berisha: I ndiqte Shërbimi Informativ (video)

By | January 25, 2019

Denoncimi – “Zbulohet personi, ja kush e mbrojti Klement Balilin”

By | January 17, 2019

Berisha: “Edi Rama nuk mund të jetë Ministër i Jashtëm, ia ndalon Kushtetuta”

By | January 14, 2019

Mosdekretimi i Cakajt, Berisha: Goditje e merituar për flamurtarët albanofobë të Serbomadhisë

By | January 10, 2019

Berisha: Rama po i jep ministrinë e Jashtme një njeriu që mbështet ndarjen e Kosovës

By | January 7, 2019

Për intervistën e Adi Krastës me Sali Berishën & një intervistë 24 vite më parë!-Nga cikli: të vërtetave u vjen rradha! Nga Elida Buçapaj

By | December 29, 2018

Replikat – Berisha kërcënon socialistët: Ju jap fjalën e nderit, votoni ose djemtë do rrëmbejnë armët

By | December 21, 2018

Sali Berisha uron Kosovën për ushtrinë

By | December 14, 2018

Berisha për Der Standard: Hashim Thaçi po e valëvit flamurin e Serbisë së Madhe me Edi Ramën iniciator

By | December 14, 2018

George H W Bush mban ” Urdhërin e Skënderbeut” – Nga ARDIAN MURRAJ (Tekst dhe video)

By | December 8, 2018

George H W Bush përmes përshtypjeve dhe një interviste për TVSH në Krujë, 1994 – Nga ARDIAN MURRAJ

By | December 8, 2018

Intervista – Takimet me Presidentin amerikan Xhorxh Bush dhe gjendja e sotme politike e vendit

By | December 3, 2018

(Video) Deklarata e javës:Ish-presidenti kroat Stipe Mesić: Në Kosovë nuk mund të realizohen as dëshirat e Milosheviçit dhe as të Vuçiçit !

By | December 2, 2018

28 nëntori 1944, Shqipëria – nga një pushtim i vjetër në një pushtim të ri! Nga Sali Berisha

By | December 2, 2018

In Memoriam: Berisha zbardh SMS me ish-presidentin Bush dhe takimet për Kosovën

By | December 2, 2018