VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjermane

Humbën në Bjeshkët e Nemuna, gjenden shëndoshë e mirë dy turistet

By | August 19, 2019

Zhduken dy turiste të huaja, dyshohet në Alpet Shqiptare

By | August 19, 2019

Intervista – Rrahman Parllaku: Ja kush janë 4 kriminelët e Shqipërisë. Pse nuk e vramë Enverin. Si e njoh Berishën, Metën, Ramën dhe Bashën

By | May 3, 2019

Prizren, manifestim lamtumirës për ushtarët e KFOR-it gjerman

By | October 4, 2018

Policë të rremë, arrestohen në Bazel një grup mashtruesish: tre gjermanë dhe dy turq

By | December 27, 2017

Historia e patreguar e robërve gjermanë të Luftës së Dytë Botërore në Shqipëri – Nga Dr. Marenglen Kasmi

By | September 3, 2017

Në dialogun Kosovë – Serbi, përfshihen SHBA, Gjermania dhe Rusia

By | September 2, 2017

Gjermani: Identifikohen më tepër femra të dyshuara në IS

By | July 26, 2017

Sigurimi i Shtetit: Si u pushkatuan pa gjyq robërit gjermanë

By | November 3, 2016

Fjalimi 87 minutësh i Hitlerit – momenti që do ta ndryshonte botën përgjithmonë

By | September 20, 2016

Në Zvicër hapet muzeu i Civilizimit Islamik

By | May 28, 2016

Mediat angleze mirëpresin të fejuarën e Granit Xhakës (fotot)

By | May 27, 2016