VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Serbia

Aleksandër Vuçiç: Njohja e Kosovës çështje kohe. Ja kur do anëtarësohet në OKB

By | February 28, 2020

Letargji e papranueshme e Komunitetit Shqiptaro-Amerikan Për dijeni Sekretarit të Shtetit të SHBA Z. Mike Pompeo Nga Elida Buçpapaj

By | February 26, 2020

Tenori Ramë Lahaj letër Edi Ramës: Psikopat! S’të lejojmë që me thundrën tënde të pistë të shkelësh mbi gjakun e kosovarëve!

By | December 23, 2019

Ryshfeti s’është faktori i vetëm i tërheqjes së njohjeve

By | August 31, 2019

Vuçiç: Nuk ka marrëveshje nëse shqiptarët fitojnë gjithçka e Serbia asgjë

By | August 22, 2019

KOSOVË-SERBI: NË HORIZONTE ENDE ASNJË RRETHANË OPTIMALE PËR BISEDIME – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | August 2, 2019

Një ‘Rusi e vogël’ në Ballkan

By | July 31, 2019

Shqipëria të kërkojë mbylljen e UNMIK – Nga SHABAN MURATI

By | June 13, 2019

Agjensia Amerikane AP: Konflikt direkt me NATO-n nëse Serbia sulmon Kosovën!

By | May 13, 2019

Parada ushtarake e Serbisë në Nish, reagime nga SHBA dhe Kosova

By | May 11, 2019

Reportazh nga Washington D.C. VIKTIMAT E LUFTES NE KOSOVE KERKOJNE DREJTESI NE KONGRESIN AMERIKAN NE UASHINGTON Nga Rafaela PRIFTI

By | May 7, 2019

I dashur President Trump: Embargo totale, duhet vënë edhe Serbisë sepse ajo hapur e mbështet Maduron! – Nga Hysen Ibrahimi*

By | May 1, 2019

Pacolli: Ftojmë BE-në ta disiplinojë Serbinë

By | April 5, 2019

Kurz: Pa përparuar në marrëdhëniet me Kosovën, nuk ka vend për Serbinë në BE

By | April 3, 2019

Scott: Kriza në Venezuelë, Serbia në anën e gabuar të historisë

By | February 20, 2019

Përse duhet që gjithë shqiptarët të jenë me Ramushin! Nga Elida Buçpapaj

By | January 16, 2019

Këshilltari kryesor i Trumpit: Kosova dhe Serbia të arrijnë shpejt marrëveshje

By | December 15, 2018

Paralajmërimi profetik i Presidentit George H.W. Bush – Nga Elida Buçpapaj

By | December 4, 2018

(Video) Deklarata e javës:Ish-presidenti kroat Stipe Mesić: Në Kosovë nuk mund të realizohen as dëshirat e Milosheviçit dhe as të Vuçiçit !

By | December 2, 2018

(Video) Konferenca e përbashkët me gazetarët: Edi Rama: Miqtë europian të mos na tregojnë përralla dhe përkëdhelin Serbinë!

By | November 26, 2018

Zonja Mogherini, ju lutem shkoni në shtëpi! Nga Elida Buçpapaj

By | November 22, 2018

Serbia zhvillon manovra ushtarake

By | November 11, 2018

Ekspertët: Marrëveshja Kosovë-Serbi s’mund t’i shmangë interesat ndërkombëtare

By | November 3, 2018