VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Aleksander Vuçiq

Vuçiq nuk e përjashton mundësinë e rifillimit të dialogut

By | June 3, 2020

Zgjedhjet parlamentare dhe lokale në Serbi mbahen më 21 qershor

By | May 4, 2020

A do ta vizitojnë Vuçiçin në spital Edi Rama, Hashim Thaçi dhe Baton Haxhiu – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | November 17, 2019

Ish-ambasadori amerikan thekson fjalët e Vuçiqit: I gatshëm të bisedojë, por jo të nënshkruajë marrëveshje

By | September 23, 2019

Haradinaj: Mediat e afërta me ish-ministrin e Millosheviçit po shpifin për mua

By | August 2, 2019

Letër e Hapur Presidentit të SHBA-I nderuari Presidenti Trump!Ju lutem shumë,shqiptojeni për John Bolton togfjalëshin Tuaj magjik:You’re fired! Nga Elida Buçpapaj

By | July 20, 2019

Kosova në tavolinë – Thaçi, Vuçiq e Rama e bëjnë copë – copë

By | July 11, 2019

Prej nga po furnizohet veriu me mallra?

By | July 8, 2019

Vuçiq nuk pranon të tregojë si po furnizohen serbët e Kosovës

By | July 8, 2019

Prokuroria në Tiranë e përgënjeshtron Vuçiqin pas pohimeve se Florim Ejupi ka vrarë Ivanoviqin

By | July 4, 2019

Vuçiq: Objektivi kryesor i Prishtinës është ta marrë veriun

By | July 3, 2019

KRIMINELI ALEKSANDER VUÇIQ DHE “PAQËSORI” HASHIM THAÇI?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | June 30, 2019

Nesër në Parlamentin e Serbisë mbahet seanca e Kosovës, çfarë pritet të ndodhë?

By | May 26, 2019

Historiani Oliver Jens Schmitt: Vuçiq dhe Rama, dy sundimtarë autoritarë, po përpiqen të përfitojnë kapital politik nga konflikti mes Kosovës dhe Serbisë

By | April 7, 2019

Herë si korb e herë si qyqe : Portreti pa kornizë i Aleksander Vuçiqit Nga Xhafer Shatri

By | March 9, 2019

Herë si korb e herë si qyqe: Portreti pa kornizë i Aleksander Vuçiqit – Nga Xhafer Shatri

By | March 9, 2019

Protestat në Serbi hyjnë në javën e dhjetë, kërkohet dorëheqja e Vuçiqit

By | February 10, 2019

Vuçiçi thotë se për letrën e Trumpit do të flasë pasi të takohet me Putinin me 17 janar

By | December 21, 2018

KOPILI VUÇIQ NA E LA KOPILIN NE VERI TË KOSOVËS?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | December 14, 2018

Regjimi fashist i Serbisë përmes Kosovës po ia zgjatë jetën vetvetes! – Nga Skënder Karaçica

By | November 25, 2018

Vuçiq përgënjeshtron Thaçin: Ideja për korrigjim të kufirit ishte e imja, kjo ide tashmë ka vdekur (video)

By | November 24, 2018

Vuçiq: Po dëgjoj marrëzi për Preshevën dhe Bujanocin

By | October 16, 2018

“Ëndrrat e parealizueshme” të të akuzuarit për gjenocid

By | September 10, 2018

Vuçiçi: “Millosheviçi ishte udhëheqës i madh, me qëllimet më të mira”, reagon BE-ja

By | September 10, 2018