VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: strategji

Pa inat, Albin Kurti është Henri Kisinxheri i Kosovës – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | September 19, 2019

Evropa synon marrjen e masave për t’u mbrojtur nga Kina

By | March 1, 2019

Ramiz Alia: Komunizmi ra, por kurrë nuk ua lëmë pushtetin armiqve tanë

By | February 23, 2018

Intervista – Bugajski, sfidat e Kosovës që nga arritja e pavarësisë 10 vjet më parë

By | February 14, 2018

HOROSKOPI E PREMTE 26 JANAR 2018

By | January 26, 2018

HOROSKOPI E ENJTE 18 JANAR 2018

By | January 18, 2018

Presidenti Trump shpalli strategjinë e re të sigurisë kombëtare

By | December 19, 2017

HOROSKOPI E PREMTE 27 TETOR 2017

By | October 27, 2017

Mattis: Shtetet e Bashkuara po humbin në Afganistan

By | June 14, 2017

Dokumente: Zbulohet edhe kontrata e PD në SHBA, paguan 25 mijë USD deri 1 muaj para zgjedhjeve. Ja arsyeja

By | April 18, 2017

HOROSKOPI 25 KORRIK 2016

By | July 25, 2016

HOROSKOPI 16 QERSHOR 2016

By | June 15, 2016

Kosova rehabilitim dhe integrim për pjesëmarrësit në luftërat terroriste

By | May 16, 2016

Këndi këndej – Hillari Klinton letër Ramës: Dua të më prezantosh me Elvis Roshin

By | May 5, 2016