VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Biden

Koreja Veriore: Biden është “qen i tërbuar” që “duhet të goditet për vdekje”

By | November 15, 2019

Biden kujton Ibrahim Rugovën

By | August 17, 2016

(Video)Reagojnë mediat serbe: Pse Biden nuk e respektoi flamurin tonë si atë të Kosovës

By | August 17, 2016

Biden ka adresuar kritikën më të rëndë që dikush ai ka bërë Kosovës ndonjëherë

By | August 17, 2016

Kosova e Serbia ta kuptojnë drejt vizitën e Bidenit – Nga James Hooper*

By | August 15, 2016

(Foto) Publikohen fotot e takimit të Ramës me Obamën dhe Biden në Shtëpinë e Bardhë

By | April 14, 2016