VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Donika Gërvalla

Donika Gërvalla lëshon akuza të reja ndaj Isa Mustafës

By | May 9, 2020

Gërvalla: Veliu ishte dinamiti i instaluar nga Mustafa në Qeverinë që s’pati fuqi ta pengonte

By | April 27, 2020

Donika Gërvalla kundër kandidimit të Avdullah Hotit: E vetmja kandidate për kryeministër nga LDK-ja është Vjosa Osmani

By | April 23, 2020

Donika Gërvalla në krah të Vjosa Osmanit: I ka qëndruar parimeve të saj, me gjithë presionin e madh

By | March 26, 2020

Donika Gërvalla: Mbeturinat dhe Gani Koci – ushtarët e mirëfilltë të UÇK-së turpërohen nga Thaçi, Veseli, Krasniqi, Haradinaj e Syla

By | July 13, 2019

Donika Gërvalla kërkon dorëheqjen e Isa Mustafës dhe reformimin rrënjësor të LDK-së

By | June 13, 2017

Donika Gërvalla: Trimit i janë përzier vijat e kuqe me tepihun e kuq

By | May 17, 2017

Donika Gërvalla: Nëse Kadri Veseli zgjidhet kryeministër për Kosovën do të jetë një dimër i acartë

By | May 14, 2017

Nga këndi i zuzarëve…Pas emërimit të Ramiz Kelmendit Nga Doniak Gërvalla

By | October 28, 2016

Donika Gërvalla: Fatmir Sejdiu e ktheu LDK në degë të PDK

By | June 27, 2016

MUNGESA E DEBATIT E NDAU LDKnë – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | June 25, 2016

Bajram Gecaj ajatollahisht e vlerëson “sukses të LDK-së” lënien e Donika Gërvallës jashtë Kuvendit

By | May 29, 2016

(Video)Deklarata e javës: U vërtetua thënia e Rexhep Gjergjit se LDK ka rrëshqit drejt komunizmit!

By | May 28, 2016

Nga Donika Gërvalla: Isa Mustafa, ky frikacak i papaprë

By | May 28, 2016

DONIKA GËRVALLA Nga Faruk Thasholli

By | May 28, 2016

(Video) Momenti kur Donika Gërvallës i ndalohet hyrja në Kuvendin e LDK-së

By | May 28, 2016

LDK shpall zgjedhjet në Degën e Gjermanisë, Mustafa tallet me Gërvallën:

By | May 28, 2016

Vjosa Osmani demanton dhe thotë se mos lejimi i Gërvallës në Kuvendin e Punës është krim

By | May 28, 2016

Vjosa Osmani: Delegatët nuk u distancuan ndaj dhunës të përdorur kundër znj.Gërvalla

By | May 28, 2016

Donika Gërvalla rastësisht ka përballë Isa Mustafën: Kryeministri vetëm heshti (foto)

By | May 28, 2016

Adem Salihaj: Statuti i LDK-së ia lejon Gërvallës pjesëmarrjet në mbledhje

By | May 25, 2016

Për Donikën, Vjosën, Mozën, Artën, Almën etj…. Nga Mesila Doda

By | May 24, 2016

Intervista – Gërvalla: Mustafa rrezikon shfarosjen e LDK-së

By | May 23, 2016

Donika Gërvalla kallëzim penal në prokurori kundër Isa Mustafës dhe Ismet Beqirit

By | May 23, 2016