VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Martin Henze

Eksperti gjerman i CDU: Së shpejti do të ketë zbulime të forta, për rrethin familjar të Edi Ramës

By | August 20, 2019

(Video) Martin Henze: Nëse Rama hedh në gjyq Gazetarin e Bild Pieter Tiede, një gjykatë gjermane do të futet thellë dhe do të hetojë të vertetat!

By | August 13, 2019

Martin Henze: Shqipëria narko-ekonomi shtetërore!

By | August 13, 2019

Këshilltari i CDU-së: Taulant Balla dhe Olsi Rama të kapur në përgjimet e drogës

By | August 6, 2019

Padia për Tiede – Këshilltari i Merkelit: Rama shumë shpejt i akuzuar

By | June 29, 2019

Intervista – Martin Henze: Situata në Shqipëri është katastrofike, ja pse BE shtyu negociatat

By | June 22, 2019

Shqipëri – narko shteti – Nga Martin Henze*

By | June 15, 2019

“Ndryshojmë datën e zgjedhjeve”, Këshilltari i CDU-së reagon pas deklaratës së Metës

By | May 25, 2019