VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Soros

Kush është Laris Gajzer, gazetari italian që tronditi Maqedoninë e Veriut

By | August 8, 2019

Çështja në SHBA – Kush është Jeffry Epstein, ‘i penduari’ i Soros që është gati të zbërthejë ‘deep state’ kudo në botë – Nga Tom Hays, The Associated Press

By | July 26, 2019

Fondacioni “Soros”: Komentet e Presidentit Meta për komplot, të çuditshme – jemi krenarë për reformën në drejtësi

By | July 8, 2019

Më 7 korrik Shqiptarët e Amerikës protestojnë përballë Shtëpisë së Bardhë kundër Sorosit

By | July 5, 2019

Meta, mesazh të fortë Ramës e Sorosit: Jam i racës së Avni Rustemit, testi i shëndetit mendor të futet në Kushtetutë

By | July 2, 2019

Sulmohet banesa e Xhorxh Sorosit, i vendosin bombë në kutinë postare

By | October 23, 2018

Akuza e fortë nga ‘The Washington Times’: Vetingu po zhduk kundërshtarët politikë, fuqi absolute për Ramën

By | August 24, 2018

Gjendet i vdekur gazetari që zbuloi lidhjet e Sorosit

By | December 21, 2017

Teoritë e konspiracionit të Ballkanit mbërrijnë në Kongresin e SHBA Marrë nga ‘Foreignpolicy’

By | March 29, 2017

INVESTIGIMI: Fushata kundër Soros, e sponsorizuar nga Rusia. Moska qendron edhe prapa letrës së senatorëve për Shqipërinë e Maqedoninë

By | March 23, 2017

Berisha dhe Basha sulm sorosianëve, por 15 prej tyre janë figura të larta nga PD

By | March 18, 2017

(Video) Ja lista e plotë e anëtarëve të fondacionit ‘Soros’: Që nga bashkëshortja e Kryeministrit deri tek Ismail Kadare

By | March 2, 2017

T’ju tregoj edhe unë për Sorosin! Nga Ajtanga Lubonja

By | November 23, 2016

Koço Kokëdhima sulmon Ramën: Komentet e tij ndaj Trump, të papërgjegjshme. Tani do qerojmë Sorosin nga Shqipëria

By | November 9, 2016