VOAL

VOAL

Eurodeputeti gjerman, Reinhard Bütikofer reagon me ironi ndaj qeverisë së Gjermanisë, Francës dhe Italisë: Urime, morët duartrokitjet e Grenell

May 17, 2024
Send this to a friend