VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SHBA

Globalizmi, ja pse përfitojmë të gjithë prej tij Nga Iris Halili

By | June 20, 2020

Në SHBA vazhduan demonstratat në dhjetra qytete, përfshirë kryeqytetin Washington, DC

By | May 31, 2020

Në SHBA 2494 viktima të koronavirus brenda 24 orëve të fundit

By | April 26, 2020

Në SHBA nis testimi i vaksinës kundër koronavirusit

By | March 16, 2020

Markus Leitner, i dërguari i Trumpit në Teheran Nga Kathrin Ammann e Balz Rigendinger

By | January 13, 2020

SHBA: Retorika nxitëse dhe revizionimi i historisë së Kosovës – të papranueshme

By | December 7, 2019

Gjyqi maratonë- Ja dy përfaqësueset e SHBA-së që pritën vendimin për Tahirin, momenti kur dolën nga gjykata

By | September 20, 2019

Muharrem Maralusha, ish marinsi Amerikan, Mik i Senatorit Mc Cain shkruan: Sekretari i Shtetit ia mbylli gojën Vuçiçit!

By | August 25, 2019

Kërkohet mbrojtja e Jusuf Buxhovit nga SHBA, Bashkimi Evropian dhe Gjermania Nga Agron Jaha

By | July 13, 2019

Kina, paralajmërime për shtetasit e saj që udhëtojnë në SHBA

By | June 5, 2019

PETICIONI I BEOGRADIT NE FRANCE Nga Rafaela Prifti

By | May 13, 2019

Aeroplanmbajtësja amerikane kryen stërvitje në Adriatik

By | May 2, 2019

SHBA, meteorologët konfirmuan katër tornado në Virxhinia

By | April 21, 2019

Haradinaj: Për Amerikën e lëshoj postin, por taksën nuk e heq

By | March 2, 2019

Thanks to Ambassador Kyle Scott! Amerika nuk ka ndryshuar qëndrim ndaj Kosovës – Nga Elida Buçpapaj

By | February 1, 2019

Intervista – Thaçi: Nga askush dhe për asnjë çmim nuk mund të refuzohet partneriteti me SHBA-në

By | January 31, 2019

Çmenden serbët: Kosova blen në SHBA 4 miliardë dollarë armë

By | December 8, 2018

Paralajmërimi profetik i Presidentit George H.W. Bush – Nga Elida Buçpapaj

By | December 4, 2018

Juncker: “BE bisedime në çdo nivel me SHBA-të për mosmarrëveshjet tregtare”

By | November 12, 2018

Pretendohet se Trump dëshiron që SHBA të tërhiqet nga OBT

By | June 30, 2018

BE: Si komunitet ndërkombëtar do ta mbrojmë marrëveshjen bërthamore

By | May 8, 2018

Papunësia në SHBA bie nën 4%

By | May 4, 2018

LIBRI i Madeleine Albright: Millosheviçi vrau 10 mijë shqiptarë, si e ndalëm konfliktin në Kosovë

By | March 9, 2018