VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Philip Reeker

Blerim Shala: Grenell ka dalë nga dialogu Kosovë- Serbi, po merren Reeker dhe Palmer

By | July 31, 2020

Skënder Hyseni takohet me diplomatin amerikan Philip Reeker, merr përkrahjen e SHBA në dialog

By | July 24, 2020

Lajçak dhe Reeker bisedojnë për dialogun Kosovë-Serbi

By | July 24, 2020

Reeker: Mirëpresim reformën në Shqipëri dhe bisedimet Kosovë – Serbi

By | July 23, 2020

POLITIKANET E PAPJEKUR TE KOSOVES Nga Muharrem Maralusha

By | November 1, 2019

Intervista – Reeker: Ne nuk jemi të përqëndruar në çështjen e kufijve (video)

By | October 31, 2019

Reeker: SHBA nuk do të bëhen arbitër i politikave të brendshme të Shqipërisë – Por ne nuk jemi krenarë me gjendjen aktuale politike në Shqipëri

By | July 17, 2019

Thaçi diskuton me diplomatin amerikan, Philip Reeker për dialogun Kosovë-Serbi

By | June 7, 2019

Reeker: Taksa po rrezikon marrëdhëniet SHBA-Kosovë

By | March 4, 2019