VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Miroslav Lajçak

Franca dhe Gjermania kundër një marrëveshje të shpejtë Kosovë-Serbi

By | May 23, 2020

Lajcak e rikthekson me forcë qëndrimin kundër shkëmbimit të territoreve

By | May 11, 2020

Lajçak: Do të vazhdoj të bashkëpunoj ngushtë me SHBA-në

By | April 17, 2020

Kurti: Bisedimet me Serbinë – pa harta në tryezë

By | April 8, 2020

Kurti i shkruan Lajçakut për parimet dhe ekipin negociator në bisedimet me Serbinë

By | April 8, 2020

BE emëron zyrtarisht të dërguarin e posaçëm për bisedimet Kosovë – Serbi

By | April 3, 2020

Më 2 prill Lajçak fillon punën si i dërguar i BE-së për dialogun Prishtinë-Beograd

By | March 30, 2020