VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Astrit Dehari

Kadri Veseli flet për ‘vrasje’ të Astrit Deharit, VV dhe avokati kërkojnë intervistimin e tij

By | February 4, 2020

Konkluzionet e përkthyera me urdhër të Prokurorisë Themelore të Prizrenit janë të shtrembëruara e nuk duhet të citohen nga askush – Nga Bardhyl Mahmutaj

By | November 16, 2019

“Fshehja e raportit zviceran për 4 muaj”, Prokuroria s’reagon ndaj pretendimeve të Bardhyl Mahmutit

By | November 6, 2019

Prishtinë, qytetarët marshojnë duke kërkuar drejtësi për Astrit Deharin

By | November 5, 2019

Hetimet për vdekjen e Astrit Deharit kalojnë në Prokurorinë Speciale

By | October 30, 2019

Fjalia emocionuese që Avni Dehari ia shkroi në mural Astritit

By | October 28, 2019

Në Prishtinë organizohet mbrëmje përkujtimore për Astrit Deharin (video)

By | October 28, 2019

Çfarë shkruanin mjekët Besim Ymaj e Besim Latifaj që asistuan në autopsinë e trupit të Astrit Deharit

By | October 28, 2019

Ku ndodhen dy shokët e qelisë të Astrit Deharit?

By | October 28, 2019

Avni Dehari: Baton Haxhiu është argat dhe përgjegjës për vdekjen e Astritit

By | October 26, 2019

Provat shkencore të zviceranëve që hedhin poshtë vetëvrasjen e Astrit Deharit

By | October 25, 2019

Patologu që kishte ardhur nga Anglia për ta kryer ekspertizën e Deharit: Kisha frike se do të përfundoj si ai

By | October 25, 2019

Kurti reagon pas gjetjeve të Institutit Zviceran për Astrit Deharin

By | October 25, 2019

Vetëvendosje: Rastin Dehari ta hetojë Prokuroria Speciale e Kosovës

By | October 24, 2019

Zëri i Amerikës – Kosovë: Prokuroria rikthen hetimet në rastin e Astrit Deharit

By | October 24, 2019

Prokuroria shpreson se deri në tetor e marrin ekspertizën nga Zvicra për Astrit Deharin

By | September 1, 2019

Grafiti që paralajmëron vrasje në Kosovë, sipas Liburn Aliut

By | January 11, 2019

MEGJITHATË, VETËVENDOSJE E VETME NË MBROJTJE TË REPUBLIKËS – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | September 27, 2018

Ekspertiza për vdekjen e Astrit Deharit dërgohet javën tjetër në Zvicër

By | May 17, 2018

Arbër Zaimi: Shpend Ahmeti u betua para varrit të Astrit Deharit se nuk do ta lëshojë kurrë Vetëvendosjen

By | March 9, 2018

MORD NË HETUESI (Astrit Deharit) – Poezi nga NEKI LULAJ

By | December 18, 2017

Dënohen katër veprimtarë të lëvizjes Vetëvendosje

By | November 17, 2017

Vetëvendosje kërkon drejtësi për Astrit Deharin

By | November 5, 2017