VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Pjetër Arbnori

(Video) Pjetër Arbnori hyri në grevën e urisë për lirinë e shtypit duke detyruar

By | July 8, 2020

Pjetër Arbnori: Në birucat e Burrelit ku shfrytëzoheshim për të përkthyer libra për…

By | August 2, 2018

Kjo Pozita e sotme, e Majta në Pushtet, “ta merr Amanetin”…! – Nga Ramiz LUSHAJ

By | August 2, 2018

Trakti politik i Arbnorit për Partinë Social Demokrate shkruar në letra cigareje dhe nxjerrë fshehurazi nga burgu

By | July 29, 2018

Foto – Kapiten Sotiri që përndoqi deri në arrestim Pjetër Arbnorin, marangoz me 4 klasë shkollë

By | July 26, 2018

Arkiv: Jeta dhe karriera, rrëfimi i Pjetër Arbnorit në Opinion

By | July 25, 2018

Suzana Arbnori: Greva e urisë, momenti më i vështirë me Pjetrin

By | July 23, 2018

PJETËR ARBNORI – NJË DUKURI E VEÇANTË, NGA I BURGOSUR NË KRYEPARLAMENTAR E TANI STATUJË… – Nga Visar Zhiti

By | July 21, 2018

Pjetër Arbnori vital apo hija e tjetrit? – Nga KOLEC TRABOINI

By | July 21, 2018

Pjetër Arbnori, njeriu i lartë i kujtimeve të bukura – Nga Skënder Buçpapaj

By | July 21, 2018

Në përkujtim të figurës së ish-Kryetarit të Kuvendit të Shqipërisë, Pjetër Arbnori – Nga ROMEO GURAKUQI

By | July 19, 2018

Përurohet busti i Pjetër Arbnorit, Mandelës Shqiptar (video)

By | July 19, 2018

Busti i Pjetër Arbnorit në lulishten e Kuvendit, Mustafaj: Edhe sot do ishte kundërshtar i Ruçit

By | July 19, 2018

Nga Pjetër Arbnori te… Gramoz Ruçi – Nga FRANO KULLI

By | July 11, 2017

Ilir Rusmajli shut up your mouth dhe kërko ndjesë për bëmat e tyt eti – Nga Elida Buçpapaj

By | July 10, 2017

Më 8 korrik 2006 u nda nga jeta Pjetër Arbnori, Mandela i Ballkanit

By | July 8, 2017

Dy fjalë për Pjetër Arbnorin, Topallin, Bregun, Njëshin dhe listat Nga Elida Buçpapaj

By | May 28, 2017

Pjetër Arbnori – në errësirën e burgjeve si e mbajti të ndezur dritën brenda vetes

By | May 20, 2017

Le të kujtojmë Pjetër Arbnorin, Mandelën e Ballkanit në ditën e rrëzimit të shtatores të diktatorit

By | February 20, 2017

Më 18 janar 1935 lindi Pjetër Arbnori, Mandela i Ballkanit

By | January 18, 2017

Intervista – Ardian Hoxha: “Pres një mesazh nga Saliu, qoftë dhe anonim. Sollaku njeh dokumentin që implikon Berishën”

By | December 5, 2016