VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Agim Veliu

Ambasador Grenell, je me njerëzit e gabuar! Nga Elida Buçpapaj

By | May 29, 2020

Reagon familja e Haki Imerit: Isa e Gima u bashkuan si okultë të shpëtojnë Hashim Thaçin, por është vonë për “Gjarprin”!

By | March 26, 2020

A duhet të reflektojë edhe njëherë Kryeministri Albin Kurti në rastin e shkarkimit të Ministrit të Brendshëm Agim Veliu….?! – Nga AGRON SHABANI

By | March 21, 2020

Vetëvendosje hap temën e zgjedhjeve: Jemi të gatshëm e superiorë

By | March 18, 2020

Koalicioni qeverisës drejt krizës

By | March 18, 2020

Kryeministri Kurti shkarkon ministrin e Brendshëm

By | March 18, 2020

Agim Veliu mungoi gjatë votimit të Vjosa Osmanit

By | February 3, 2020

Oferta e Albin Kurtit përplas krerët e LDK-së

By | January 15, 2020

Argatët e Prontomafisë Nga Xhafer Shatri

By | December 26, 2019

Po kush është ky farë Agim Veliu që kërkon përgjegjësi dhe sqarime nga Vjosa Osmani? – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | December 16, 2019

BETEJA E EGËR PËR PRESIDENTIN, PËRJASHTON NDRYSHIMIN – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | December 16, 2019

LUTA SI FUTA, FAQEZI – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 15, 2018

Veliu: Nuk është mirë që AKR-ja po prish koalicionin

By | August 13, 2017

Veliu do nga Qeveria zbardhjen e vrasjeve të aktivistëve të LDK-së

By | March 18, 2017