VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Marko Gjuriç

Gjuriç: “Përfaqësuesit e serbëve të Kosovës nuk do të jenë pjesë e qeverisë së re”

By | November 7, 2019

Gjuriçi vjen në Kosovë, Pacolli ia heq ndalesën

By | June 26, 2019

Zëri i Amerikës: Komunat veriore të Kosovës shkëpusin komunikimin me Prishtinën

By | November 27, 2018

Gjuriç: Marrëveshje vetëm në dobi të Serbisë

By | August 10, 2018

Kosovë-Serbi, Pse është Gazivoda kaq e rëndësishme? – Nga Ivica Petroviç

By | August 7, 2018

Gjuriç: Vizitat e zyrtarëve kosovarë vetëm në përputhje me rregulloret ndërkombëtare

By | July 30, 2018

Gjuriç i gatshëm t’u kundërpërgjigjet vendimeve të SHBA-së për Kosovën

By | May 13, 2018

“Akt terrorist”, Serbia përgatit aktakuzë ndaj zyrtarëve të Kosovës për arrestimin e Gjuriçit

By | April 27, 2018

IPK nis hetime ndaj policëve që arrestuan Marko Gjuriçin (video)

By | April 24, 2018

Gjuriçi: 10 vite burg çdo serbi që i bashkohet Ushtrisë së Kosovës

By | April 24, 2018

Gjuriç: Asociacionin e hartojmë ne, jo Prishtina

By | April 19, 2018

Gjuriç në Moskë: Rusia mbron interesat e Serbisë në Kosovë

By | April 11, 2018

Gjuriç: Prishtina e do Asociacionin pa fuqi ekzekutive, atë film s’kanë për ta parë

By | April 6, 2018

Tadiçi: Arrestimi i Gjuriçit, skenar i Thaçit dhe Vuçiçit

By | March 28, 2018

Reagime pas daljes së Listës Serbe nga institucionet e Kosovës

By | March 28, 2018

Policia e Kosovës dëbon zyrtarin serb Marko Gjuriç

By | March 26, 2018

VIDEO – Tensionet në kulm, Policia e Kosovës arreston Marko Gjuriçin, dëgjohen krisma dhe sirena ambulance

By | March 26, 2018

Gjuriçi: Në bisedimet Kosovë-Serbi ka propozime që po mbahen fshehtë

By | March 19, 2018

Gjuriçi: Do të bisedohet për Asociacionin, Ivanoviçin…

By | February 19, 2018

Vuçiçi: Dialogu mes Beogradit dhe Prishtinës vazhdon më 26 shkurt

By | February 18, 2018

Gjuriçi: Nuk më habit nervozizmi i politikanëve kosovarë për Specialen

By | December 28, 2017

Qeveria e Serbisë formon grup punues për dialogun për Kosovën

By | October 16, 2017

Serbia nënshkruan hyrjen e rusëve në Kosovë

By | September 26, 2017

Gjuriç: Serbët do ta pengojnë formimin e Ushtrisë së Kosovës edhe në Kuvend

By | March 27, 2017