VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lidhja Demokratike

Kuvendi i Kosovës me përbërje të re mblidhet më 24 dhjetor

By | December 11, 2019

Përplasjet LVV-LDK shpërfaqin vullnetin dhe drojën për bashkëqeverisje

By | November 5, 2019

Taksa pritet të shndërrohet në reciprocitet

By | October 12, 2019

Vetëvendosje dhe LDK me sinjale pozitive për formimin e Qeverisë së re

By | October 10, 2019

Intervista – Albin Kurti: Problemi ynë më i madh me Thaçin është raporti i tij me Serbinë

By | October 10, 2019

Zëri i Amerikës – Kosovë: Lëvizja Vetëvendosje në epërsi

By | October 7, 2019

Kadri Veseli: Partia Demokratike do të jetë në opozitë

By | October 6, 2019

Reagimi i ashpër i LDK-së: RTK-ja e njëanshme dhe mjet propagande i Kadri Veselit

By | October 1, 2019

Gazeta e famshme zvicerane NZZ krahason Vjosa Osmanin me Angela Merkelin

By | September 30, 2019

Oshëtima e uraganit të LDK-së ua ka futur frikën partive rivale! – Nga Florim Zeqa

By | September 21, 2019

Zëri i Amerikës: LDK dhe Vetëvendosje – ndarazi në zgjedhje

By | August 31, 2019

Zëri i Amerikës: Vjosa Osmani, kandidate e LDK-së për postin e kryeministrit

By | August 26, 2019

Të vazhdohet tradita e nënkryetarëve të LDK-së pas Anton Kolës e Kolë Berishës – Nga GANI MEHMETAJ

By | August 10, 2019

Demokristianët shqiptarë aleatë të Lidhjes Demokratike – Nga GANI MEHMETAJ

By | July 29, 2019

LDK kërkon nga presidenti Thaçi t’i nisë konsultimet për datën e zgjedhjeve

By | July 19, 2019

LDK dhe LDVV: “Zgjidhja nuk vjen me ekipe dialoguese”

By | April 6, 2019

LDK: Dialogu për kufijtë është i ndaluar

By | February 14, 2019

LDK e Vetëvendosje drejt përafrimit

By | February 8, 2019

Mustafa: Nuk jemi penduar që e bëmë Thaçin president

By | January 11, 2019

Në krye të përvjetorit të LDK-së, ish anëtari i Komitetit Krahinor të LKJ-së – Nga Isuf B.Bajrami

By | December 24, 2018

29 vjetori i themelimit të Lidhjes Demokratike të Kosovës – LËVIZJA KOMBËTARE QË E BËRI SHTETIN E KOSOVËS – Nga JUSUF BUXHOVI

By | December 23, 2018

Zëri i Amerikës: Pas votimit për ushtrinë – parlamenti i Kosovës mblidhet për dialogun me Serbinë

By | December 15, 2018

Intervista – Mustafa: VV ka vendosur për protesta, LDK për opozitë në Kuvend

By | September 27, 2018

LDK nuk e përkrah platformën e Qeverisë për dialogun me Serbinë

By | June 4, 2018