VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tarifat

Grenell: Pasi të hiqet reciprociteti, (mbase këtë javë?) fillojnë bisedimet Kosovë – Serbi

By | April 19, 2020

Kuvendi i Kosovës shqyrton nesër mocionin për rrëzimin e qeverisë

By | March 24, 2020

Kryeministri Kurti hoqi tarifat për importet e lëndës së parë nga Serbia dhe Bosnja

By | March 20, 2020

Mustafa ultimatum Kurtit: Hiqi tarifat – anuloje shkarkimin e ministrit të Brendshëm

By | March 20, 2020

Ambasada amerikane: qeveria të heqë tarifat tani

By | March 18, 2020

Intervista – Bieber: Problemet mes Kosovës e Serbisë nuk zgjidhen pa përfshirje të BE-së

By | March 17, 2020

Zëri i Amerikës: Trysni diplomatike rreth tarifave të Kosovës dhe fushatës së Serbisë

By | February 16, 2020

Ambasadori Grenell rithekson kërkesën që Kosova të heqë tarifat ndaj Serbisë

By | February 7, 2020

Intervista – Albin Kurti: Nuk pres ndonjë dialog thelbësor e as rezultate të shpejta derisa edhe Serbia është në prag të zgjedhjeve

By | February 6, 2020

Rritet çmimi i ujit në disa qytete të Shqipërisë

By | November 8, 2019

Intervista – Palmer: SHBA-ja nuk është e gatshme që të vulosë çfarëdo marrëveshjeje

By | June 13, 2019

Intervista – Hooper: Marrëdhëniet Kosovë-SHBA në nivelin më të ulët në 20 vjet

By | April 10, 2019

Intervista – Phillips: 20 vjet pas ndërhyrjes së Natos, koha që dialogu Prishtinë-Beograd të përmbyllet

By | March 30, 2019

Hale: Marrëveshja Kosovë – Serbi është e mundur gjatë këtij viti

By | March 7, 2019

Nga maji Kosova dhe Shqipëria nuk do të kenë më roming

By | March 3, 2019

Përplasje mes politikanësh për marrëdhëniet Kosovë – Serbi

By | March 3, 2019

Haradinaj: Tarifat ndaj mallrave serbe e pengojnë formalizimin e ndarjes së Kosovës

By | February 25, 2019

Zëri i Amerikës: Kosova shënon përvjetorin e pavarësisë

By | February 17, 2019

Haradinaj: Marrëdhëniet me SHBA-të të pacenueshme – tarifat nuk i heqim

By | February 12, 2019

Analistët e Prishtinës: Kosova nuk duhet t’i rrezikojë interesat strategjike amerikane

By | February 11, 2019

Kosnett: Kërkojmë udhëheqje të guximshme në Kosovë

By | February 1, 2019

Mogherini: Marrëveshja Kosovë – Serbi, nuk guxon të çojë në ndarje në vija etnike

By | December 10, 2018

Zëri i Amerikës: Dita e gjashtë e protestës studentore. Kryeministri Rama mban fjalim një orë në Facebook

By | December 10, 2018

NATO-ja i kërkon Kosovës heqjen e tarifave ndaj mallrave serbe

By | November 28, 2018