VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edita Tahiri

Edita Tahiri: “Mogherini u fut në aventura të cilat mund të sillnin luftë në Ballkan”

By | July 10, 2019

Tahiri: Thaçi duhet të ndalet, do të shpërthejë një revoltë

By | February 3, 2019

Meta: Përmbyllja e dialogut të garantojë njohjen reciproke dhe të forcojë bashkëjetesën midis serbëve e shqiptarëve në të dy shtetet

By | January 25, 2019

Ish-kryenegociatorja e Kosovës: Prekja e kufijve çon në luftë, Thaçi e Rama të tërhiqen

By | January 25, 2019

Edita Tahiri flet për vendimin e Metës: Presidenti i Shqipërisë doli në mbrojtje të kufijve të Kosovës

By | January 10, 2019

Ish-Kryengociatorja: Prekja e kufijve rrezikon shqiptarët, është ide serbo-ruse

By | January 5, 2019

Edita Tahiri ankohet për çorbën që ka gatuar vetë – Nga Eshref Ymeri

By | January 15, 2017

Tahiri: Treni ilegal është një ndërhyrje agresive e Serbisë në sovranitetin shtetëror të Kosovës

By | January 13, 2017

Mitrovicë – Bombë në hotelin ku qëndroi sot në veri Edita Tahiri

By | December 28, 2016

Edita si “pop star” e rrenës! – Nga Halil Matoshi

By | August 6, 2016

Tahiri: Serbia po e shkel Marrëveshjen për Kodin telefonik

By | April 28, 2016

Marko Gjuriçi i kërkon falje Edita Tahirit për hyrjen ilegale në Kosovë

By | April 20, 2016