VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: territore

Albin Kurti: Shkëmbimi i territoreve me Serbinë është çmenduri

By | June 18, 2020

Thirrja nga Serbia: Me shqiptarët na duhet paqe, jo territore!

By | May 28, 2019

DIALOGU ME SERBINË TË KTHEHET NË FILLIM – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 7, 2019

Haradinaj: Tarifat ndaj mallrave serbe e pengojnë formalizimin e ndarjes së Kosovës

By | February 25, 2019

Intervista – Haradinaj: Dialogu Kosovë-Serbi është është kthyer në dialog për status

By | December 18, 2018

Mesiq kundër ndryshimit të kufijve Kosovë-Serbi: Mund të sjellë një luftë të re

By | October 18, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – David Phillips: Ndarja ose shkëmbimi i territoreve, alternativa më e keqe

By | August 10, 2018

Cilat kanë qenë dhe kush është Mbretëria më e fuqishme në historinë e njerëzimit?

By | October 20, 2017

Analistët: Nga shkëmbimi i territoreve, Kosova do të dilte humbëse

By | February 12, 2017