VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vetëvendosje

Të hënën nënshkruhet marrëveshja, Kurti e Mustafa pajtohen për 12 ministri

By | November 30, 2019

Kosovë, shtyhet shpallja e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve

By | November 25, 2019

“Marsh i përmasave të mëdha”, zbardhet plani i organizimit të Vetëvendosjes në Tiranë. Mesazhi për Edi Ramën

By | November 23, 2019

“Presidenti 2021”, pika e nxehtë e negociatave LVV – LDK

By | November 16, 2019

Rexhep Selimi ftohet nga Specialja si i dyshuar për krime lufte

By | November 10, 2019

Kosovë: Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve – Nisma e Fatmir Limajt jashtë parlamentit

By | November 7, 2019

Prishtinë, qytetarët marshojnë duke kërkuar drejtësi për Astrit Deharin

By | November 5, 2019

Përplasjet LVV-LDK shpërfaqin vullnetin dhe drojën për bashkëqeverisje

By | November 5, 2019

Kurti njofton për takimin me Zaevin në Shkup dhe për temat që ka diskutuar

By | November 4, 2019

Përfundon numërimi i votave nga diaspora, Lëvizja Vetëvendosje del e para

By | November 1, 2019

KQZ-ja zbaton vendimin e Supremes për numërimin e votave të diasporës

By | October 31, 2019

Në Prishtinë organizohet mbrëmje përkujtimore për Astrit Deharin (video)

By | October 28, 2019

Ku ndodhen dy shokët e qelisë të Astrit Deharit?

By | October 28, 2019

Intervista – Osmani: Koalicioni me Vetëvendosjen, të jetë partneritet mes të barabartëve (video)

By | October 26, 2019

Vjosa Osmani: LDK e VV assesi s’do të dialogojnë me Serbinë për territore

By | October 25, 2019

Provat shkencore të zviceranëve që hedhin poshtë vetëvrasjen e Astrit Deharit

By | October 25, 2019

Intervista – Osmani: SHBA nuk do të kërkojë ndryshimin e kufirit (video)

By | October 22, 2019

Del shifra, Albin Kurti thyen rekord, politikani i parë i Kosovës që merr 185 mijë vota në zgjedhje

By | October 19, 2019

Albin Kurti ishte dhe është me popullin, me Amerikën, me NATO-n dhe me BE-në – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | October 10, 2019

​Vjosa Osmani pranon koalicionin qeverisës me Vetëvendosjen: LDK dhe VV kanë shumë sfida para vetes

By | October 9, 2019

Analistët amerikanë: Sfidat me të cilat do të ndeshet qeveria e re e Kosovës

By | October 8, 2019

Misioni i BE-së vlerëson zgjedhjet e së dielës në Kosovë

By | October 8, 2019

Qasja e qeverisë së re ndaj bisedimeve me Serbinë (video)

By | October 7, 2019

“Albin Kurti fitoi zgjedhjet”, DW: Mesazhet që dha pas mesnate

By | October 7, 2019