VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vetëvendosje

Alarm i kuq: Athina kërkon vetëvendosje për “Vorio Epirin” – Nga SHABAN MURATI

By | July 4, 2019

Rekomandimi i KE për Shqipërinë, Athina: Të drejtë vetëvendosje për minoritetin

By | May 30, 2019

“Vetëvendosje” nis aktivitetin në Tiranë, mes 600 të ftuarve edhe Majko

By | May 22, 2019

Protesta kundër Vuçiçit dhe Dodikut – Përplasje mes qytetarëve e policisë (video)

By | May 8, 2019

Policia bllokon rrugën “Luan Haradinaj”, pak minuta para protestës

By | April 26, 2019

Mustafaj: Vetëvendosje parti brenda sistemit (video)

By | April 11, 2019

Lëvizjet për Pavarësi: a është Kosova një histori suksesi?

By | April 8, 2019

Tani ia vlen ta mbështesim Albin Kurtin – Nga BERAT BUZHALA

By | April 8, 2019

VETËVENDOSJE E DYZUAR: PRO DHE KUNDËR KRIMIT – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | March 29, 2019

KRIMI I VETËDIJSHËM i PSD NUK MBULOHET ME TELENOVELA TË STISURA – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | March 24, 2019

Më 8 janar 1918 presidenti Wilson paraqiti “14 Pikat” për arritjen e një paqeje të qëndrueshme në Evropë

By | January 8, 2019

Referendumi i 25 nëntorit – fitore e plotë e qeverisë zvicerane

By | November 25, 2018

Lëvizja Vetëvendosje fajëson pushtetin për mosanëtarësim të Kosovës në INTERPOL

By | November 20, 2018

E drejta zvicerane dhe traktatet ndërkombëtare, në qendër të nismës që SVP ua paraqet votuesve më 25 nëntor

By | October 30, 2018

Reagon Vetëvendosje: Gani Thaçi është mafioz që iu siguron fitime të paligjshme Thaçëve

By | October 25, 2018

Protestë kundër ideve të presidentit të Kosovës për “korrigjim kufijsh” (video)

By | September 29, 2018

Intervista – Mustafa: VV ka vendosur për protesta, LDK për opozitë në Kuvend

By | September 27, 2018

MEGJITHATË, VETËVENDOSJE E VETME NË MBROJTJE TË REPUBLIKËS – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | September 27, 2018

Vetëvendosje fton LDK-në për organizim të protestave kundër Thaçit

By | September 6, 2018

Arrestohet deputetja e Vetëvendosjes, Saranda Bogujevci

By | August 17, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – Kurti: Bisedimet për territore janë më afër luftës se sa paqes

By | August 13, 2018

Opozita kërkon që dialogun me Serbinë ta udhëheqë Kuvendi i Kosovës

By | June 20, 2018

Gjykata Kushtetuese ia lejon Haradinajt rritjen e rrogës

By | June 11, 2018

Kuvendi nuk e miraton kërkesën e Vetëvendosjes për shkarkimin e Dërgutit

By | June 4, 2018