VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ndryshim kufijsh

Erath: SHBA rol më të madh në dialogun Kosovë – Serbi

By | June 7, 2019

Tahiri: Thaçi duhet të ndalet, do të shpërthejë një revoltë

By | February 3, 2019

A ka fund drama kosovare….?! – Nga AGRON SHABANI

By | January 31, 2019

Ish-Kryengociatorja: Prekja e kufijve rrezikon shqiptarët, është ide serbo-ruse

By | January 5, 2019

Intervista – Florian Biber: Dialogu Beograd-Prishtinë ka dalë nga binarët

By | December 13, 2018

Vuçiq: Marrëveshja me Kosovën duhet t’i garantojë Serbisë anëtarësim në BE

By | September 14, 2018

Tiranë: Takohen për herë të parë Albin Kurti dhe Sali Berisha (Video)

By | September 8, 2018

“Gjermania është kundër ndryshimit të kufijve në Ballkan, kjo ide është marrëzi”

By | September 2, 2018

Ndryshimet territoriale midis Kosovës dhe Malit të Zi janë bërë para 15. 2. 1947 – Nga Hivzi Islami

By | December 18, 2016