VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryeministri i Kosovës

Haradinaj: Sa të jem unë kryeministër, taksa nuk hiqet

By | February 18, 2019

U mbajt parada ushtarake për nder të Ditës së Pavarësisë së Kosovës

By | February 17, 2019

Haradinaj kërkesë Amerikës: Bëni presion edhe mbi Beogradin e jo veç ndaj Kosovës

By | February 16, 2019

Haradinaj për taksën: Amerika flet vet, Thaçi nuk është zëdhënës i saj

By | February 14, 2019

Haradinaj: Marrëdhëniet me SHBA-të të pacenueshme – tarifat nuk i heqim

By | February 12, 2019

Haradinaj: Kush flet për ndryshimin e kufijve, armik i Kosovës

By | February 11, 2019

Qëndresa e Haradinajt po falimenton ekonomikisht Serbinë – Nga Spartak Ngjela

By | January 29, 2019

Haradinaj u shpjegon kryeministrave të botës natyrën e dialogut me Serbinë

By | January 29, 2019

Tarifat e Kosovës ndaj mallrave serbe dhe trysnia ndërkombëtare

By | January 22, 2019

Haradinaj: Marrëdhëniet me SHBA nuk preken nga tarifat

By | January 17, 2019

Haradinaj: Tarifën e heqim vetëm pas garancisë për njohje të Kosovës

By | January 14, 2019

Haradinaj bën thirrje për unitet pas takimit me ambasadorët e QUINT-it

By | December 27, 2018

Serwer gjen DY GABIME SERIOZE në librin e propozuar nga Haradinaj për marrëveshje me Serbinë

By | December 20, 2018

Haradinaj: Do të gjejmë gjuhë të përbashkët për mbrojtjen e territorit dhe kufijve

By | October 30, 2018

Intervistë me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj

By | September 11, 2017

Ndahet nga jeta ish kryeministri i Kosovës, prej muajsh ndodhej në gjendje kome në Turqi

By | August 21, 2017

Haradinaj: Nuk jemi trembur nga tanket e lere më nga fletarrestet e Millosheviqit

By | January 6, 2017

Haradinaj nesër para Prokurorit të Përgjithshëm – shqyrtohet kërkesa për ekstradim

By | January 4, 2017

Mustafa: “Veteranë janë bërë edhe persona që ishin 6-7 vjeç gjatë luftës”

By | October 1, 2016

Mustafa e Vuçiçi pritet të dialogojnë në Nju Jork

By | September 23, 2016

Mustafa: Demarkacioni mund të rikthehet në Kuvend gjatë tetorit

By | September 17, 2016

Kosova nuk merr vendime pa Listën Serbe

By | September 2, 2016

Mustafa: Kufiri nuk mund ta ndryshojmë duke i ndryshuar komisionet

By | July 2, 2016

VV-Mustafës: Për ty territori i Kosovës nuk është i rëndësishëm

By | July 1, 2016