VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryeministri i Kosovës

Albin Kurti reagon për Teatrin: Duhet të jemi mbrojtës të kulturës, një pjesë na e vodhi pushtuesi serb, pjesa tjetër…

By | May 17, 2020

Kurti: I kam kërkuar Mustafës emër tjetër në vend të Agim Veliut

By | March 19, 2020

Kurti sqaron vendimin për shkarkimin e ministrit të LDK-së

By | March 19, 2020

Kurti: Nuk besoj që trupat amerikane do të tërhiqen nga Kosova

By | March 10, 2020

Kurti nga gazeta gjermane u çon mesazh Grenellit dhe Trumpit

By | March 6, 2020

Diplomati gjerman Ischinger mbështet idenë e Kurtit për reciprocitet ndaj Serbisë

By | March 4, 2020

Kurti u shkruan letra Trumpit dhe Pompeos, godet Thaçin: Unë jam adresa e dialogut

By | March 2, 2020

Analistët: Kosova të bashkërendohet me Shtetet e Bashkuara

By | February 29, 2020

Kurti: Jam koordinuar me LDKnë për heqjen e tarifës

By | February 27, 2020

Kurti me videomesazh uron pavarësinë

By | February 17, 2020

Kryeministri Kurti: Anëtarësimi i Kosovës në NATO është prioritet

By | February 17, 2020

Albin Kurti është kryeministri i parë në historinë e Ballkanit, që përgjysmoi pagën e vet! – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | February 13, 2020

Kurti e ftoi Thaçin në takim

By | February 13, 2020

“Mini Schengeni” balkanik, mbeten dallimet mes Tiranës e Prishtinës

By | February 11, 2020

Kurti rithekson vendimin për zëvendësimin e taksës me reciprocitet

By | February 8, 2020

Kosova drejt aplikimit të shërbimit ushtarak të obligueshëm

By | February 8, 2020

Kurti e Osmani paralajmërojnë zëvendësimin e taksës me reciprocitet

By | February 5, 2020

Zëri i Amerikës: Edi Rama ngre padi ndaj Ramush Haradinajt

By | January 16, 2020

Haradinaj: Vuçiç-Thaçi-Rama ishin ideatorët e planit për ndarjen e Kosovës, ja prapaskenat

By | October 17, 2019

Video/ “Presion i padrejtë për çmimin e njohjes nga Serbia”. Haradinaj flet pas dorëheqjes

By | July 19, 2019

Ramush Haradinaj jep dorëheqjen

By | July 19, 2019

Haradinajt i kërkohet ta marrë pësipër udhëheqjen e dialogut

By | July 10, 2019

Kosova e shpall person non-grata punonjësin rus të UNMIK-ut

By | May 31, 2019