VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vija ndarëse

Beogradi kërkon kufi ndërmjet serbëve dhe shqiptarëve

By | February 19, 2019

Pas debatit, Kuvendi brenda ditësh miraton Demarkacionin me kushte

By | August 3, 2016

Mali i Zi nuk do ta rinegociojë Demarkacionin

By | August 2, 2016