VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti i Kosovës

Thaçi: Pa marrëveshjen Kosovë-Serbi, mund të destabilizohet mbarë rajoni

By | February 20, 2019

U mbajt parada ushtarake për nder të Ditës së Pavarësisë së Kosovës

By | February 17, 2019

Prishtina nuk ka platformë strategjike për Veriun e ndërkombëtarizuar të Kosovës – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | February 16, 2019

LDK e Vetëvendosje drejt përafrimit

By | February 8, 2019

Kosova kundërshton raportin e kreut të OKB-së, Antonio Guteres

By | February 6, 2019

Bolton dhe Mitchell i telefonojnë Thaçit për dialogun me Serbinë

By | February 1, 2019

Ramush Haradinaj i përgjigjet për “skllotën” Hashim Thaçit

By | January 28, 2019

Thaçi: Me marrëveshjen finale, Lugina e Preshevës dhe veriu në kufijtë e Kosovës

By | January 21, 2019

Rama takohet me Thaçin, publikojnë foton teksa konsumojnë kafen e mëngjesit

By | January 20, 2019

Thaçi: Teket personale të asnjë lideri s’guxojnë të lëndojnë interesin e SHBA-së për Kosovën

By | January 19, 2019

Thaçi: S’ka draft-marrëveshje të shkruar, të hënën takohem me Ekipin Negociator

By | January 17, 2019

Kajtazi: Thaçi mund të shkojë në Hagë në mars

By | January 14, 2019

Thaçi shpall 2019-ën vit të NATO-s në Kosovë

By | January 8, 2019

Thaçi: Kosova është gati të shqyrtojë heqjen e taksës për produktet serbe

By | January 7, 2019

Thaçi takoi njeriun e Trumpit në Berlin, i premtoi heqjen e taksës ndaj Serbisë

By | January 6, 2019

Presidenti Thaçi takon ekipin negociator për dialogun me Serbinë

By | December 24, 2018

Thaçi: Muajt në vazhdim do të gjendet zgjidhja për marrëveshjen me Serbinë

By | December 19, 2018

Thaçi në OKB: Nuk është ushtria e Kosovës kërcënim për rajonin, kërcënim janë deklaratat e Serbisë për luftë

By | December 17, 2018

Thaçi para nisjes për në New York: Ushtria e Kosovës proces i pakthyeshëm

By | December 16, 2018

Thaçi shpall të mërkurën ditë zie në nderim të ish-presidentit Bush

By | December 4, 2018

Kurti: Thaçi po e ndihmon Putinin për t’u rikthyer në Ballkan

By | November 17, 2018

Thaçi dhe presidenti armen diskutuan për gjenocidet

By | October 12, 2018

PRANIA E DELEGACIONIT TONË NE LOKALET E ASAMBLESË SE OKB PO DEL TË JETË ILEGALE?! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 27, 2018

Thaçi: Mund të shkoj në shtëpi por nuk pranoj republikë serbe në Kosovë

By | September 5, 2018