VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dialog

Vuçiq: Për Kosovën duhet zgjidhje e përhershme

By | September 26, 2019

Emisari i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi pritet të emërohet pas 7 tetorit

By | September 26, 2019

Muharrem Maralusha: Të nderuar lexues, unë jam kundër çdo dialogu me agresorët 100 + vjeçarë

By | September 24, 2019

Këshilltari Bolton pret Daçiqin: Kosova dhe Serbia të vazhdojnë dialogun

By | July 19, 2019

Protestat, reagon Joseph Daul: Palët të përfshihen në dialog

By | May 14, 2019

Shqipëri: Opozita përsëri në protestë, Rama fton për dialog

By | May 12, 2019

Deklaratë e fortë e ish- ministrit Mustafaj: Shqipëria mund të rikthehet si në vitin 1985

By | April 3, 2019

Srbija “ ne jebava medjunarodno pravo” !? – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | March 3, 2019

TMERRIMI I SERBISË, AJO PO ÇMENDET…!! – Nga Binak MAXHARRAJ

By | March 3, 2019

Haradinaj: Tarifat ndaj mallrave serbe e pengojnë formalizimin e ndarjes së Kosovës

By | February 25, 2019

Rama thirrje për dialog, përgjigjen studentët: What the fuck

By | December 9, 2018

Thaçi dhe Bërnabiq biseduan në Minsk

By | October 31, 2018

“Kosova djepi i Serbisë”, Bushati i përgjigjet Daçiçit: Nuk i bën nder askujt kjo retorikë e vjetër

By | October 3, 2018

Lavrovi bën thirrje për zbatim të marrëveshjeve Kosovë -Serbi

By | September 21, 2018

LETËR E HAPUR PRESIDENTIT HASHIM THAÇI: JAVASH z.PRESIDENT THAÇI!! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 4, 2018

Intervista – Sejdiu: Kosovës s’i duhen kompromise të reja me Serbinë

By | July 8, 2018

Ambasadori amerikan: As Beogradi dhe as Prishtina s’do marrin atë që dëshirojnë

By | July 2, 2018

Hoti: Thaçi nuk ka asnjë autorizim për të negociuar me Serbinë

By | June 25, 2018

HOROSKOPI E SHTUNË 26 MAJ 2018

By | May 26, 2018

Kontestohet roli prijës i Thaçit në dialogun me Serbinë

By | March 19, 2018

Teologu zviceran Hans Küng, enfant terrible i Kishës, mbush 90 vjet

By | March 19, 2018

Haradinaj: Juridiksionin për hetime në rastin e Ivanoviçit e ka vetëm Kosova

By | January 18, 2018