VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: sovraniteti

Spektri politik i Kosovës në udhëkryq për dialogun

By | February 10, 2019

PYETJE TË DITËS PËR PRISHTINËN DHE TIRANËN – Nga SHABAN MURATI

By | October 30, 2018

KONFUZITETI I KADRI VESELIT – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 4, 2018

Mustafa: Na cënohet sovraniteti, s’do lejojmë kthimin e Kosovës në Rezolutën 1244

By | December 23, 2017

Komiteti parlamentar i Egjiptit miraton dhënien e dy ishujve Arabisë Saudite

By | June 14, 2017

Podgoricë: Ndalesë e hyrjes për 149 rusë dhe ukrainas

By | June 3, 2017

BE-ja ishte një ëndërr fisnike, por është bërë një makth – Nga Aurel Dasareti*

By | June 25, 2016

Opozita e çakorduar, pushtetarët e relaksuar! – Nga Florim Zeqa

By | June 24, 2016

Ambasadori Lu dhe Jozefina Topalli rreth sovranitetit !

By | May 13, 2016

Sovraniteti dhe integriteti Nga Enver Bytyçi

By | May 10, 2016

Lufta hibride e Rusisë nuk ka lidhje me lirinë e shtypit – Nga SHABAN MURATI

By | April 18, 2016

A po shkojnë partitë drejt profilizimit politik? – Nga FLORIM ZEQA

By | March 14, 2016