VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryeministër

Një Dritë në Fund të Tunelit – Nga XHAFER SHATRI

By | August 27, 2019

Lamtumir Ramush në luftēn e radhës, “mirëserdhe” në betejën e re! – Nga Fadil Maloku

By | July 21, 2019

Aleanca qytetare për mbrojtjen e demokracisë në Sarandë: Braktisni Ramën, më 30 qershor bashkohuni me protestën

By | June 28, 2019

Alfred Mirashi Milot: EDHE UNË NUK VOTOJ, EDHE UNË I BASHKOHEM NISMËS QË TA ZHDUKIM DIKTATURËN

By | June 25, 2019

Edmond Tupja zbërthen fjalimin e kryeministrit dhe zbulon bisedën me Noc Rrokun

By | April 7, 2019

Ngjela: “Meta do e shkatërrojë Ramën, po shkon si cjapi tek kasapi”

By | January 14, 2019

Më 14 janar 1919 lindi Giulio Andreotti, Divi i Politikës italiane të Shekullit XX

By | January 14, 2019

Kadri Veseli shpall kandidaturën për kryeministër

By | January 2, 2019

Teksti i plotë i bisedës – Studenti i verbër i ulet përballë Edi Ramës: A i mbyll dot sytë për dy minuta?!

By | December 14, 2018

Më 4 nëntor 1995 u vra me atentat Itzhak Rabini, udhëheqës i shquar i Izraelit

By | November 4, 2018

Më 5 tetor 1871 lindi Sulejman Delvina, burështetas i shquar shqiptar

By | October 5, 2018

Jep dorëheqjen dhe shporru sa më parë, i dështuari Kryeministër! – Nga ALFRED MIRASH MILOTI, skulptor, Itali

By | September 28, 2018

Haradinaj: Do të mposhtet çdo përpjekje kundër tërësisë territoriale

By | September 8, 2018

Ky është berberi shqiptar që qeth ish-kryeministrin David Cameron (FOTOT)

By | March 4, 2018

Pse kupolës korruptive shqiptare në Tiranë, ende nuk i ka dalë pija? – Nga Spartak Ngjela

By | February 25, 2018

Z.KRYEMINISTËR, DORËHIQU SA TË KA MBETË EDHE PAK FYTYRË – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | January 23, 2018

Haradinaj vitin 2017 e nisi si i arrestuar dhe e përfundoi si kryeministër

By | December 31, 2017

Ngjela zbulon pse Rama doli kundër Trump në OKB: Ul kokën o i mjerë, prite fatin tënd me qetësi

By | December 22, 2017

Kryeministri i Maqedonisë qëndron sot në Kosovë

By | December 12, 2017

EuroNews: Shqipëria në krye të listës së BE si pastruese parash të pista, habit Rama: E lehtë të fajësoni shtete të vogla

By | December 6, 2017

CIA: Ja planet e Kremlinit për Shqipërinë më 1954, Shehu u bë kryeministër me urdhër të rusëve

By | November 19, 2017

Ramush Haradinaj – kryeministër i Kosovës, LDK dhe Vetëvendosje braktisin votimin

By | September 9, 2017