VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ivica Daçiç

Daçiçi: Serbia s’e ka ndalur fushatën e çnjohjeve të Kosovës

By | June 4, 2020

Daçiç: Minishengenin e propozoi Beogradi, nuk jemi optimistë për taksën e Kosovës, janë kundër pajtimit

By | January 2, 2020

“Kosova s’do frikësohet kurrë e Serbia s’mund të diktojë”, debati i fortë i Vlora Çitakut me Daçiçin në OKB

By | November 1, 2019

Thaçi e ha një darkë në Nju Jork me Daçiqin, zyrtarët ballkanikë dhe Mogherinin

By | September 23, 2019

Daçiçi ia kujton Palmerit bashkëshorten serbe: Nga vjen gruaja juaj, andej vini edhe ju (video)

By | September 4, 2019

Rrufeja godet avionin ku ndodhej dhe Daçiçi, piloti bën ulje emergjente

By | September 3, 2019

Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiç: “Puna ime është që asnjë vend tjetër të mos e njohë Kosovën”

By | July 13, 2019

Përplasje diplomatike ndërmjet Serbisë e Bullgarisë rreth Kosovës

By | July 7, 2019

Ministri i Jashtëm serb ambasadores Çitaku: Me kolonizatorët je ulur

By | June 10, 2019

Daçiç përplaset me zyrtarin e lartë të Bosnjës: Kutia e Pandorës është hapur

By | May 1, 2019

Daçiçi përshëndet Mogherinin: Serbia ka platformë, Kosova është autonomi në suaza të Serbisë

By | March 13, 2019

Daçiç: Ndërkombëtarët na propozuan në vitin 2005 ndarjen e Kosovës

By | February 22, 2019

Serbia mund të mbajë referendum për Kosovën

By | February 20, 2019

Daçiçi: Do ta kundërshtojmë sërish aplikimin e Kosovës në Interpol

By | February 20, 2019

Beogradi kërkon kufi ndërmjet serbëve dhe shqiptarëve

By | February 19, 2019

Regjimi serb nëpër histori, Daçiç këndon për Putinin! – Nga Skënder Karaçica

By | January 20, 2019

Daçiç: SHBA mbështet marrëveshjen Serbi-Kosovë si Izrael-Egjipt

By | December 21, 2018

Daçiç: Serbia nuk do ta njohë Kosovën me asnjë çmim

By | October 9, 2018

Daçiç në OKB: Zgjidhja e çështjes së Kosovës, prioritet kombëtar

By | September 25, 2018

Ivica Daçiç: Kosovën e njohim kur të fluturojnë derrat !

By | September 18, 2018

Maroku nuk do ta njohë Kosovën

By | September 11, 2018

Daçiç: Para demarkacionit, duhet të arrihet marrëveshja Kosovë-Serbi

By | August 20, 2018

Zakharova: Moska mbetet pranë qëndrimit të Serbisë ndaj Kosovës

By | August 10, 2018