VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: njohje reciproke

Haradinaj: Berlini zyrtar u nxitua të deklaronte se Borell dhe Lajçak janë Gjermania dhe ne i përkrahim

By | May 11, 2020

Teksti i projekt rezolutës VV – LDK për negociatat me Serbinë, nuk përmendet taksa

By | March 11, 2020

Haradinaj thirrje Kurtit: Hiqe taksën për njohje reciproke, e jo për t’u rikthyer në dialog

By | February 19, 2020

Haradinaj letër Kurtit: Mos e hiqni taksën

By | February 6, 2020

Zëri i Amerikës: Kosova nuk merr pjesë në takimin e Ohrit

By | November 10, 2019

Haradinaj publikon zotimet e tij: Kosova nuk ndahet as në tavolinë, as pas shpine e as në front

By | September 25, 2019

Jusuf Buxhovi: :”Të dekriminalizohet skena politike e Kosovës”

By | July 30, 2019

Intervista – Haradinaj: Zgjedhjet të mbahen brenda dy muajve

By | July 22, 2019

Brnabiq i reagon Haradinajt për njohjen reciproke: Ne jemi në OKB, s’kemi nevojë të na njohë Kosova

By | July 5, 2019

Haradinaj: Nuk na duhet liria e izoluar

By | June 16, 2019

Haradinaj: Jemi për marrëveshje me Serbinë që rezulton me njohje në kufijtë ekzistues

By | June 6, 2019

Haradinaj me ambasadorin francez dhe atë gjerman – Njohja nga Serbia veç në kufijtë ekzistues

By | May 24, 2019

Agjencia Telegrafike Zvicerane: Franca dhe Gjermania nuk i zhbllokojnë dot raportet mes Kosovës dhe Serbisë

By | April 30, 2019

Qeveria e Kosovës miraton tri nisma për njohje të patentave të shoferëve jashtë vendit

By | April 23, 2019

Intervista – Haradinaj: Taksa nuk po e izolon Kosovën

By | March 25, 2019

Kjo është Platforma për Dialogun me Serbinë që u miratua dje në Kuvendin e Kosovës (Dokument)

By | March 8, 2019

Deklarata e fortë e zyrtarit të SHBA-së: Serbisë ia kemi bërë të qartë, të njohë Kosovën!

By | March 2, 2019

Haradinaj njofton në rrjetet sociale për takimin me amerikanët – nuk ka lëvizur për taksën

By | February 27, 2019

U mbajt parada ushtarake për nder të Ditës së Pavarësisë së Kosovës

By | February 17, 2019

Tarifat e Kosovës ndaj mallrave serbe dhe trysnia ndërkombëtare

By | January 22, 2019

Haradinaj: Serbia një mini-Rusi në Ballkan

By | December 31, 2018

Mustafa kritikon ekipin negociator të Qeverisë për dialogun me Serbinë

By | December 23, 2018

Hoxhaj: Marrëveshja me Serbinë arrihet në mars të 2019

By | December 18, 2018

Limaj: Vuçiqin e njoh nga Haga, nëse takohemi në Bruksel kam çka i them

By | December 17, 2018