VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: George W.Bush

(Video) DioGuardi: Në vitin 1988 ja çfarë kërkova nga Bush-i për shqiptarët në Kosovë dhe Ish-Jugosllavi (VIDEO)

By | June 3, 2020

George W. Bush: Heronjtë e Amerikës janë heronjtë e unitetit

By | June 3, 2020

(Video) Ish Presidenti Amerikan George W.Bush bën thirrje për unitet përballë kërcënimit të përbashkët!

By | May 3, 2020

Coronavirus, SHBA, 1435 të vdekur në 24 orët e fundit, në prill një amerikan humbi jetën çdo 44 sekonda

By | May 3, 2020

Koronavirus plus Richard Grenell! Nga Elida Buçpapaj

By | March 28, 2020

10 vjet në NATO – Mesazhi i Ambasadës: Shqipëria mbështetet nga SHBA, premtimi që dha Bush më 2007

By | April 1, 2019

Bush: Emigrimi është bekim dhe forcë

By | March 19, 2019

Kombi amerikan i jep lamtumirën ish presidentit George H.W. Bush (video)

By | December 5, 2018

George W. Bush ka lëshuar një deklaratë pas vdekjes së babait të tij, George H.W. Bush

By | December 2, 2018

Martohet vajza e George Bushit, ceremoni private me 20 të ftuar

By | October 9, 2018

Sulmi i 11 shtatorit 2001, nuk ishte sulm vetëm ndaj Amerikës, por ishte sulm ndaj lirisë – Nga Jahja Lluka

By | September 11, 2018

Uashington, shërbesë përkujtimore për senatorin John McCain

By | September 2, 2018

John Bolton me Lawrence Eagleburger, Peter W. Rodman kundër pavarësisë së Kosovës në vitin 2008

By | August 26, 2018

Një dekadë shtet, ish-presidenti i SHBA letër Kosovës: Krenar që pranova kërkesën, tani…

By | February 17, 2018

Ish-presidenti Bush viziton restorantin e shqiptarit në Teksas

By | December 3, 2017

Bush, Obama flasin kundër ndasive politike në SHBA

By | October 20, 2017

SHBA: Pesë ish-presidentë në koncertin për ndihmë të viktimave të uraganit

By | October 5, 2017

Më 10 Qershor 2007 Presidenti George W. Bush vizitoi Shqipërinë

By | June 10, 2017

Intervista e Presidentit George W. Bush me rastin e vizitës së tij historike në Shqipëri (teksti i zbardhur dhe video)

By | June 10, 2017

(Video) Shqiptarë mos harroni! Ja çfarë tha Presidenti Bush gjatë vizitës së tij historike në Tiranë: Mjaft është mjaft! Kosova është e pavarur!

By | June 10, 2017

Ish-Presidenti Bush nderon veteranët me portretet e pikturuara prej tij

By | March 5, 2017

Ish-presidenti Bush flet për Trumpin dhe Rusinë

By | February 27, 2017

(Video) Shqiptarë mos harroni: Presidenti George W.Bush Mjaft është mjaft: Kosova është e pavarur

By | February 17, 2017