VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: AMBASADA AMERIKANE

Debati për Kushtetuesen, Parlamenti voton 2 anëtarët e rinj (video)

By | November 11, 2019

Shtetet e Bashkuara nuk mbështesin asnjë parti në Kosovë

By | October 2, 2019

Prishtinë: Lëshohet viza e parë në Ambasadën Amerikane

By | October 1, 2019

SHBA: Shkurajues dënimi për Tahirin, por tregon pavarësi në rritje të gjyqësorit

By | September 20, 2019

“E ngjashme me FBI, ‘shënjestër’ zyrtarët e lartë”, ambasada e SHBA nxjerr videon: Ja si BKH do hetojë korrupsionin në nivelet më të larta

By | August 27, 2019

Ambasada e SHBA në Beograd: Të zbardhet vrasja e vëllezërve Bytyçi

By | July 9, 2019

Detaje milionëshe mbi Ambasadën gjigante të Amerikës që u hap zyrtarisht dje (fotot)

By | July 5, 2019

Zgjedhjet, SHBA: Kundërshtimi i rezultatit në Gjykatën Kushtetuese

By | July 2, 2019

Protesta e 21 qershorit, reagon Ambasada Amerikane: Organizatorët të refuzojnë energjikisht dhunën

By | June 20, 2019

Ambasada amerikane: Daçiq duhet të mendojë për veprimet e tij

By | June 6, 2019

SHBA: Nuk ka viza për ata që janë të përfshirë në korrupsion në Kosovë

By | May 16, 2019

Zëri i Amerikës: Tiranë, protesta e opozitës, tensione para Parlamentit

By | May 11, 2019

Protesta e opozitës, SHBA: Refuzoni dhunën

By | May 10, 2019

Mesazhi i ambasadës amerikane në Tiranë: Mbështesni mediat dhe gazetarët

By | May 3, 2019

10 vjet në NATO – Mesazhi i Ambasadës: Shqipëria mbështetet nga SHBA, premtimi që dha Bush më 2007

By | April 1, 2019

SHBA përkrah KFOR-in dhe praninë e trupave amerikane në Kampin Bondsteel

By | March 1, 2019

Të dhënë pas parasë së lehtë: Si na shihte Ambasada Amerikane më 2008

By | February 10, 2019

Ambasada amerikane: KLP dhe KLGJ, gurë të rëndësishëm në ndërtimin e shtëpisë së drejtësisë.

By | December 13, 2018

Skandali me Unazën, pse u thirr ministri Gjiknuri në Ambasadën e SHBA

By | December 8, 2018

Ambasada e SHBA: Presim hetim të plotë për Saimir Tahirin

By | November 20, 2018

Edhe Australia mund ta njohë Jerusalemin kryeqytet të Izraelit

By | October 16, 2018

“Shullazi”, ambasada e SHBA: mbështesim prokurorët e guximshëm

By | September 24, 2018

Artan Hoxha: Hajdarmataj u shkarkua me ndërhyrjen e Ambasadës Amerikane

By | May 10, 2018

Në Jerusalem vendosen shenjat rrugore të ambasadës amerikane

By | May 7, 2018