VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: protesta

Kurti: Protesta e vitit të kaluar ishte vendimtare për shpëtimin e Kosovës

By | September 29, 2019

Protestë dhe në Tiranë, mbështetës të PD mblidhen te Shkolla e Kuqe

By | June 29, 2019

Kryeministri pritet me thirrjet “Rama ik” edhe në Durrës. FNSH-ja “gardh” para protestuesve

By | June 24, 2019

“Euronews”: Shqipëria në prag të kolapsit institucional

By | June 22, 2019

FOTO/ Çfarë po ndodh te parlamenti? Gaz lotsjellës dhe ujë mbi protestuesit

By | June 2, 2019

Opozita vendos protestën tjetër më 31 maj, Basha: Koha për zgjidhje politike (fotot dhe videot)

By | May 26, 2019

Zëri i Amerikës: Tiranë, protestë e qetë e opozitës

By | May 26, 2019

Thirrja e Ambasadës së SHBA: Larg protestës, mund të ketë dhunë

By | May 24, 2019

Organizohen protesta kundër diskriminimit të shqiptarëve, jepet përkrahje për Lagjen e Trimave

By | May 9, 2019

Fotogaleri – Rama sot në Shkodër, qytetarët bllokojnë rrugën. Djegin gomat tek ura e Bahçallëkut, asnjë makinë nuk kalon

By | April 26, 2019

Opozita proteston mbrëma përpara Kryeministrisë

By | April 13, 2019

Në Beograd pritet të organizohet protestë kundër Vuçiqit

By | April 13, 2019

Rama në Durrës, PD e pret me protesta: Stop krimit politik! (fotot)

By | March 30, 2019

Seancë plenare dhe protestë, 800 forca policie para Parlamentit

By | March 5, 2019

Opozita ndryshon strategji, protestë sa herë mblidhet Kuvendi

By | February 27, 2019

Protesta në vëmendjen e mediave të huaja, në shesh raportuan Live

By | February 21, 2019

Policia ndërhyn natën, studentët vijojnë ‘ngujimin’ tek Juridiku: U përgjakëm!

By | January 11, 2019

Zëri i Amerikës: Studentët vazhdojnë protestën brenda fakulteteve

By | January 10, 2019

Shqipëri: Përmbyllet protesta e studentëve për sivjet

By | December 21, 2018

Albumi i Piktorit – Avni Delvina: Vox populi, vox Dei! Të gjithë në bulevard!

By | December 21, 2018

Radio Evropa e Lirë: Dita e 15 e protestës, krijohet “Pakti për Universitetin”

By | December 19, 2018

Zëri i Amerikës: Studentët vazhdojnë protestat. Rama nis dialogun

By | December 18, 2018