VOAL

VOAL

Tag Archive: Christopher R. Hill

S’ka drejtësi as për Enver Malokun i vrarë në të njëjtën ditë me Slavko Ćuruvija Nga Elida Buçpapaj

February 3, 2024

Zoti Escobar, populli opozitar protestues është shumicë dhe nuk është non grata Nga Elida Buçpapaj

January 13, 2022
Send this to a friend