VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: emigrimi

Popullsia e BE-së arrin në 513.5 milionë

By | July 11, 2019

Jugu i vendit drejt ‘shuarjes’, ja 3 qarqet më të mëdha ku numri i vdekjeve është më i lartë se lindjet

By | May 20, 2019

Shqipëria thyen rekord, ka numrin më të madh të të rinjve të papunë në kontinent

By | April 15, 2019

Bush: Emigrimi është bekim dhe forcë

By | March 19, 2019

Studentët shqiptarë që studiojnë jashtë nuk duan të kthehen më

By | January 16, 2019

Rreth 4 500 njerëz në botë humbën jetën duke emigruar më 2018

By | December 18, 2018

BE nënshkruan pakt me Shqipërinë për kontrollet e emigrantëve

By | October 5, 2018

E dhimbshme, 43% e shqiptarëve duan të largohen nga vendi

By | July 10, 2018

SHBA: Mijëra vetë protestuan në mbështetje të emigrantëve

By | July 1, 2018

Intervistë – Granoff: Njerëzit në Shqipëri po “votojnë me këmbë” dhe po ikin nga vendi

By | May 19, 2018

Si nuk pashë një film shqiptar për varfërinë – Nga Artan Fuga

By | February 6, 2018

Valë e re dhe e heshtur emigrimi nga Shqipëria

By | January 20, 2018

Fotogaleri: pas rënies së komunizmit – refugjatë shqiptarë të kapur në Greqi nga ushtria

By | December 28, 2017

Austri: Konservatorët dhe e djathta ekstreme në qeveri

By | December 16, 2017

Shifrat e frikshme, përgjysmohet numri i nxënësve në shkolla, ja pse

By | May 5, 2017

Sessions konfirmohet në postin e prokurorit të përgjithshëm të SHBA

By | February 9, 2017

NËNË MOJ, KOSTANDINI! – Tregim nga KUJTIM DASHI

By | March 12, 2016

MBYLLJA E KUFIRIT – SERBIA E SHOKUAR NGA PLANI I HUNGARISË

By | June 18, 2015