VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Eliot Engel

Kryeministri Albin Kurti merr një përkrahje të fuqishme nga Kongresisti Eliot Engel

By | April 25, 2020

Engel dhe Menendez letër Sekretarit Amerikan të shtetit: SHBA metoda të rënda ndaj Kosovës, heqja e taksës me Serbinë demton popullin kosovar

By | April 14, 2020

Koronavirus plus Richard Grenell! Nga Elida Buçpapaj

By | March 28, 2020

Eliot Engel kritikon ashpër administratën Trump mbi Kosovën: Brutaliteti ndaj një demokracie të vogël është akt bullizmi!

By | March 28, 2020

KONGRESMANI ELIOT ENGELL VIZITOI VATRËN Nga ASLLAN BUSHATI

By | March 4, 2020

Kongresisti Amerikan Eliot Engel për visitë në Vatër Nga Beqir SINA – Bronx New York

By | March 1, 2020

Xhamajka njeh pavarësinë e Kosovës

By | February 20, 2020

Dhoma e Përfaqësuesve miraton rezolutë për ndriçimin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi

By | October 23, 2019

Engel i bën thirrje BE-së të liberalizojë vizat me Kosovën

By | July 17, 2019

Ligjvënësi Eliot Engel zhvillon takime në Shkup

By | July 7, 2019

Eliot Engel në Shkup

By | July 7, 2019

Meta dhe Engel homazhe tek shtatorja Azem Hajdarit: Miku im i Lëvizjes së Dhjetorit ’90

By | July 5, 2019

Sot Eliot Engel në Tropojë, mirëseardhje kongresmenit amerikan!

By | July 5, 2019

Një ditë pasi foli kundër ndryshimit të kufijve, Engel shkon te Thaçi

By | July 5, 2019

Intervista – Engel: SHBA duhet ta kthejë vëmendjen te Kosova dhe Serbia

By | July 5, 2019

Vizita e Eliot Engel në Preshevë a nënkupton që kjo pjesë t’i bashkohet Kosovës?

By | July 5, 2019

Detaje milionëshe mbi Ambasadën gjigante të Amerikës që u hap zyrtarisht dje (fotot)

By | July 5, 2019

Objekti i ri i Ambasadës së SHBA, dëshmi e partneritetit mes dy vendeve

By | July 4, 2019

Eliot Engel kundër ndryshimit të kufijve në Ballkan

By | July 4, 2019

Eliot Engel në Beograd

By | July 3, 2019

Engel thirrje për qetësi: Krizat e përsëritura rreth zgjedhjeve e minojnë ecjen e Shqipërisë përpara

By | June 27, 2019

Reportazh nga Washington D.C. VIKTIMAT E LUFTES NE KOSOVE KERKOJNE DREJTESI NE KONGRESIN AMERIKAN NE UASHINGTON Nga Rafaela PRIFTI

By | May 7, 2019

Vonesa e drejtësisë për viktimat e luftës në Kosovë dhe “hendeku i përgjegjësisë”

By | May 2, 2019

SHBA, dëshmi në Kongres për viktimat e luftës në Kosovë

By | April 30, 2019