VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Richard Holbrooke

Koronavirus plus Richard Grenell! Nga Elida Buçpapaj

By | March 28, 2020

Më 24 prill 1941 lindi Richard Holbrooke, diplomat i shquar amerikan, mik i madh i shqiptarëve

By | April 24, 2019

Holbrooke më 17 Shkurt 2008 për Gazetën Express: Kosova po lind në situatë të vështirë

By | February 17, 2019

Holbrooke, mik i madh i shqiptarëve e mediator i paqes prehet në paqe – Nga ELIDA BUÇPAPAJ*

By | April 24, 2016

Filmi për Richard Holbrooke shfaqet në Prizren (Video)

By | August 21, 2015

David Holbrooke, Djali i Holbrooke: Lufta e Kosovës, ishte luftë mes babit tim dhe Millosheviqit (Video)

By | August 21, 2015