VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shqipëria

Shqipëria në ‘listën gri’ për pastrimin e parave/ Zëri i Amerikës: Pasoja negative për ekonominë dhe imazhin e vendit

By | February 22, 2020

FALEMINDERIT ZVICËR!🇨🇭

By | February 19, 2020

Shqipëria dhe Mali i Zi, vendet me investimet më të ulëta nga BE

By | January 31, 2020

(Video) RAI3 i Italisë vazhdon: oficerë të tjerë policie ikin nga Shqipëria dhe kërkojnë azil politik në Zvicër dhe Europë

By | January 30, 2020

Publikohet raporti ndërkombëtar i korrupsionit: Shqipëria bën hapa pas, ja ku renditet për vitin 2019

By | January 23, 2020

Shqipëria dhe Kosova dënojnë sulmet iraniane

By | January 8, 2020

Kerkoja nëpër Aruba ndonje restorant me pronar grek dhe gjeta me pronar shqiptar Nga Aleksandra Papa

By | December 24, 2019

Zvicra pranë Shqipërisë: 15 specialistë të Njësisë Zvicerane të Ndihmës Humanitare mbështesin në terren ekipet shqiptare të shpëtimit

By | November 27, 2019

Çfarë ka shkruar për shqiptarët, Shqipërinë dhe Skënderbeun Volteri (Voltaire)

By | November 21, 2019

Njihuni më shifrat e Shqipërisë në “Euro2020”

By | November 18, 2019

Me Sierra Leonen, Shqipëria kryeson renditjen globale të BB për tarifat e korrupsionit që paguajnë bizneset (tabela)

By | November 13, 2019

Studentë nga Shqipëria dhe Kosova në Amerikë (video)

By | November 1, 2019

TI: Kompanitë ‘fantazmë’ – në qendër të korrupsionit e pastrimit të parave, dukuria përfshin edhe Shqipërinë

By | October 17, 2019

Video – Rama në OKB: E dashur Serbi, Kosova e pavarur është realitet i pakthyeshëm (Fjalimi i plotë)

By | September 28, 2019

FSHF publikon çmimet, ja sa kushtojnë biletat kundër Islandës

By | August 24, 2019

Pse erdha në Iliridë? – Nga Genc Sefa – Lushnja

By | August 5, 2019

Gazeta e Kilit: Si u bë Shqipëria i pari dhe i vetmi narko-shtet në Europë

By | August 1, 2019

Lotarinë Amerikane e fitojnë 3603 shqiptarë – Shqipëria e treta pas Rusisë dhe Kongos

By | July 29, 2019

Shqiptarët – Një ndër 4 popujt më të stresuar në botë

By | April 26, 2019

Në Shqipëri çdo vit vdesin 8 mijë persona nga kequshqyerja

By | April 5, 2019

KFOR-i: Prania e ushtarëve shqiptarë në Mitrovicë nuk është provokim

By | April 4, 2019

10 vjet në NATO – Mesazhi i Ambasadës: Shqipëria mbështetet nga SHBA, premtimi që dha Bush më 2007

By | April 1, 2019