VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Yuri Kim

Ambasadorja Yuri Kim takon Ramën, Metën dhe Bashën: Po ju vëzhgojmë, presim të silleni me përgjegjshmëri!

By | February 19, 2020

Gjyqi për “Duty Free”, ambasadorja Kim: Lakmus për klimën e biznesit

By | February 6, 2020

Shqipëri, “Makina e së vërtetës” për kandidatët për në BKH

By | February 5, 2020

Tiranë, ambasadorja amerikane Kim në pritjen e mirseardhjes

By | January 31, 2020

Ambasadorja Kim thekson mbështetjen e SHBA ndaj Shqipërisë

By | January 27, 2020

Yuri Kim bën betimin për detyrën e ambasadores së SHBA në Shqipëri

By | January 10, 2020

Komisioni i Jashtëm i Senatit miraton emërimin e Yuri Kimit për postin e ambasadores në Shqipëri

By | November 21, 2019

Yuri Kim: Do të nxis udhëheqësit e Shqipërisë të zgjidhin ngërçin

By | October 30, 2019

Ambasadorja e re amerikane në Tiranë merr këshillat e fundit nga Mike Pompeo

By | August 10, 2019

Presidenti Trump emëron zonjën Yuri Kim si ambasadore në Shqipëri

By | June 28, 2019