VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: koronavirus

Asnjë rast i ri me koronavirus në Kosovë

By | May 24, 2020

Këtë verë fillon testimi i vaksinës tek 30 mijë vullnetarë në Shtetet e Bashkuara

By | May 21, 2020

Në Zvicër dhe Lihtenshtajn 58 raste të reja të koronavirusit

By | May 16, 2020

Epidemiologu: Shqipëria e kaloi ciklin e koronavirusit por duhet kujdes

By | May 16, 2020

“Moment historik” në Danimarkë, asnjë viktimë nga koronavirusi

By | May 16, 2020

A përfundoi “Epoka e Artë e Udhëtimit” për Evropën?

By | May 12, 2020

SHBA, rreth 80 mijë të vdekur nga koronavirusi

By | May 11, 2020

Rreth 12 mijë raste në 24 orë, Rusia ia kalon dhe Italisë për numrin e të infektuarve me koronavirus

By | May 11, 2020

Zvicër – koronavirusi rrit ndjeshëm shpenzimet shëndetësore

By | May 10, 2020

Wuhan – Për herë të parë në një muaj, një rast me koronavirus

By | May 10, 2020

Koronavirusi: Nën çatinë e BernExpo, Dhomat e Parlamentit janë rikthyer në një seancë të jashtëzakonshme

By | May 5, 2020

(Video) Ish-Presidenti George W. Bush bën thirrje për unitet përballë “kërcënimit të përbashkët” të koronavirusit!

By | May 3, 2020

Zvicër – Distancimi social mund të jetë në fuqi edhe dy vjet

By | May 3, 2020

Coronavirus, SHBA, 1435 të vdekur në 24 orët e fundit, në prill një amerikan humbi jetën çdo 44 sekonda

By | May 3, 2020

SHBA: FDA autorizon përdorimin e ilaçit remdesivir për koronavirusin

By | May 2, 2020

CNN: Pandemia mund të zgjasë 2 vjet, tre skenarët se si do të shuhet

By | May 1, 2020

Fëmijët mund të përqafojnë sërish gjyshërit në Zvicër por me një kusht: Nuk e bartin virusin

By | April 29, 2020

Ndryshon gara për çmimet filmike Oscars

By | April 29, 2020

Koronavirusi- Kurti: Nga mesi i marsit i kam shkruar Ramës, nuk mora përgjigje asnjëherë

By | April 28, 2020

BQE thotë se bankënota euro është e sigurt nga koronavirusi

By | April 28, 2020

Në SHBA 2494 viktima të koronavirus brenda 24 orëve të fundit

By | April 26, 2020

Sugjerimi i Presidentit Trump alarmon ekspertët

By | April 25, 2020

SHTATË VENDET QË KANË QËNDRUAR MË MIRË JANË QEVERISUR NGA GRA – Nga ANTONIO POLITO – Përktheu Eugjen Merika

By | April 24, 2020

Në Zvicër 1 000 të papunë më shumë çdo ditë

By | April 24, 2020