VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: HILLARY CLINTON

SHBA, Hillary Clinton mbështet kandidaturën e Biden për president

By | April 29, 2020

Koronavirus plus Richard Grenell! Nga Elida Buçpapaj

By | March 28, 2020

Hillary Clinton: Jam admiruese absolute e Merkelit, udhëheqëse e jashtëzakonshme

By | February 26, 2020

Hillary Clinton emërohet rektore nderi e një universiteti në Irlandën e Veriut

By | January 2, 2020

Hillary Clinton dhe vajza e saj botojnë së shpejti librin e ri

By | August 6, 2019

Hillary Clinton uron Kosovën nëpërmjet videos: Po ju kujtoj që jeni në mendjen time

By | June 12, 2019

Paketa të dyshimta dërguar ish-sekretares së shtetit Clinton, ish-presidentit Obama, redaksisë së CNN në Nju Jork

By | October 24, 2018

Hillary Clinton boton ese me kritika për Trumpin

By | September 18, 2018

SHBA: Ngrihen akuza ndaj 12 agjentëve të shërbimeve ushtarake ruse të zbulimit

By | July 13, 2018

Comey theu protokollin e FBI-së në rastin Clinton

By | June 15, 2018

Më 14 qershor 1946 lindi Donald Trump, presidenti i 45-të i SHBA

By | June 14, 2018

Lojë denigruese ndaj Hillary Clintonit – Nga Skënder Karaçica

By | June 12, 2018

Partia Demokratike në SHBA padit Rusinë dhe fushatën e Trumpit

By | April 20, 2018

Presidenti Trump akuzon prokurorin Mueller për njëanshmëri politike

By | March 18, 2018

Angelina Jolie dhe Clinton janë kushërira, ja disa të famshëm që kanë lidhje gjaku

By | January 12, 2018

Sondazhi: Obama dhe Clinton, më të admiruarit e vitit

By | December 28, 2017

Bill dhe Hillary Clinton u martuan më 11 tetor 1975 (Tekst dhe fotogaleri)

By | October 11, 2017

Shtetet amerikane thonë se sistemi i votimit ishte sulmuar nga rusët

By | September 23, 2017

SHBA, gjyqtarja ndëshkon Martin Shkrelin me masë burgimi

By | September 14, 2017

Hillary Clinton librin e ri e quan “Çfarë ndodhi” – Libri do të dalë më 12 shtator

By | July 27, 2017

Pasojat pas nxjerrjes së emaileve të Trump Junior

By | July 13, 2017

Clinton: Fushata e Trumpit i dha udhëzime Rusisë

By | June 1, 2017

Clinton formon një organizatë politike anti-Trump

By | May 16, 2017

Hillary Clinton bën thirrje në mbrojtje të “Obamacare”

By | May 6, 2017