VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bill Clinton

Kosova feston Ditën e Pavarësisë së SHBA

By | July 4, 2020

Koronavirus plus Richard Grenell! Nga Elida Buçpapaj

By | March 28, 2020

A është përfshirë Bill Clinton dhe a ka negociata sekrete Kosovë – Serbi?, flet ish-diplomati amerikan

By | September 23, 2019

Gjenocidi serb ishte shkaktar i “vuajtjes” së Serbisë, JO CLINTON dhe ALBRIGHT, as AMERIKA E AS NATO-JA, siç gënjen I. Daçiq! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | August 12, 2019

Clinton: “NATO mund ta ketë fituar këtë luftë, por qytetarët e Kosovës e fituan paqen”

By | June 12, 2019

Bill Clinton mbetet shpëtimtari i kombit shqiptar, për të cilin respekti dhe admirimi do të mbesin sa të jetë jeta mbi k’të dhe – Nga Jahja LLUKA

By | June 12, 2019

Cilinton zbulon fotografinë nga Kosova të cilën e mbanë në zyre për t’ia kujtuar misioni politik

By | June 12, 2019

Clinton mesazh të fortë për liderët: Të rinjtë ta ndërtojnë të ardhmen e tyre këtu

By | June 12, 2019

Zëri i Amerikës: Kosova shënon ditën e lirisë

By | June 12, 2019

Në orën 11:00 Clinton del në sheshin kryesor të Prishtinës, qytetarët e kanë rastin ta përshëndesin

By | June 12, 2019

Edhe presidenti kroat Stjepan Mesić nuk ka si të mungojë në festimet e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës

By | June 12, 2019

Gjenerali Wesley Clark sot në Kosovë – Ja si i shkruan presidentit Bill Clinton!

By | June 12, 2019

Dolli për presidentin Clinton dhe sekretaren e shtetit Madeleine Albright!

By | June 11, 2019

Haradinaj pas takimit me Clinton-in: Falë guximit të presidentit e jetësuam të drejtën për liri

By | June 11, 2019

Clinton: Krenar që ndalëm spastrimin etnik në Kosovë

By | June 11, 2019

Bill Clinton dhe Madeleine Albright në Kosovë (video)

By | June 11, 2019

(Video) Bill Clinton dhe Madeleine Albright vizitojnë Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit të saj

By | June 10, 2019

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton viziton Kosovën

By | June 10, 2019

Bill Clinton dhe Madeleine Albright vizitojnë Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit

By | June 2, 2019

Përvjetori i njëzetë i bombardimeve të NATO-s kundër Serbisë

By | March 24, 2019

Libri “Presidenti është zhdukur”, Klinton rrëfen sekretet e Shtëpisë së Bardhë

By | November 16, 2018

I jepet lamtumira e fundit Aretha Franklinit

By | August 31, 2018

Ose Bill Klinton ose Monica Lewinsky

By | May 12, 2018