VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shqiptarët

VIDEO – Historiani grek Konstantinos Pangalis thotë: Shqiptarët janë të parët e tokës sonë!

By | February 21, 2020

Çfarë ka shkruar për shqiptarët, Shqipërinë dhe Skënderbeun Volteri (Voltaire)

By | November 21, 2019

Ne dhe ata: fërkimi i identiteteve të dy shteteve të shqiptarëve – Nga VETON SURROI

By | November 16, 2019

Hill: Detyrat e integrimit janë për t’u kryer dhe jo pengesa për t’u ndalur

By | October 26, 2019

Vuçiç: Nuk ka marrëveshje nëse shqiptarët fitojnë gjithçka e Serbia asgjë

By | August 22, 2019

Burgjet e Greqise si thertore per shqiptaret! Nga Sali Berisha

By | July 29, 2019

Ikja pa kthim – Të dytët në Europë, ja sa shqiptarë morën shtetësinë në një nga vendet e BE më 2017

By | July 23, 2019

Diskursi shovinist, në mbështetje të ideve politike të Serbisë

By | June 6, 2019

Eurostat: Shqiptarët normën më të ulët të të mësuarit gjatë jetës

By | June 4, 2019

Me fat Bajrami i Madh! Gëzuar Bajramin e Madh! – VOAL ju uron nga zemra

By | June 3, 2019

Leter e hapur Ambasadorit Borchardt: Mos e mbështetni kastën politike që është dënimi kapital për popullin shqiptar! – Nga Elida Buçpapaj

By | May 18, 2019

Këndi i humorit: Bënë si bënë, Shqiptarët ndërmorën pushtimin e Kinës

By | April 8, 2019

Qyteti i Manastirit, si u dëbuan 38 mijë shqiptarë nga pronat e tyre

By | April 1, 2019

Vespa me Sgarbin ngjajne si personazhet e grupeve Marxiste Leniniste! Nga Zana Litos

By | March 7, 2019

Anketa – Kroatët e shqiptarët popujt që urrehen më shumë nga serbët

By | March 6, 2019

Shqiptarët ikin për të mos u kthyer më, rreth 60 mijë morën nënshtetësi nga vendet e BE-së më 2017

By | March 6, 2019

Pashko Vasa në një rrëfim për Malin e Zi: Një skicë e rrallë historike për herë të parë në shqip – Nga Mehdi Gurra

By | March 2, 2019

Zaev siguron votat për ndryshimet kushtetuese

By | January 11, 2019

Prishtinë, mbahet mesha e Krishtlindjeve

By | December 25, 2018

Voal ju uron: Për shumë mot gëzuar Krishtlindjet besimtarëve të krishterë dhe të gjithë shqiptarëve!

By | December 25, 2018

Tomislav Lulzim Perušić: Më vinte turp se s’dija asgjë për shqiptarët, edhe pse jemi fqinjë

By | August 26, 2018

Lara Gut mbron Valonin e saj kundër racizmit të keq – “Kam parë njëmbëdhjetë zviceranë”

By | July 17, 2018

Ja sa qindra milionë Euro taksa paguajnë shqiptarët për mjedisin – A është ajri më i pastër?

By | July 11, 2018

Flamujt e Zvicrës ne Kosovë, reagojnë mediat serbe: Pamje shokuese në fshatin e lindjes së Shaqirit!

By | June 22, 2018