VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: George H.W. Bush

(Video) DioGuardi: Në vitin 1988 ja çfarë kërkova nga Bush-i për shqiptarët në Kosovë dhe Ish-Jugosllavi (VIDEO)

By | June 3, 2020

SHBA: JIMMY CARTER ËSHTË ISH PRESIDENTI MË JETËGJATË

By | March 22, 2019

George H W Bush përmes përshtypjeve dhe një interviste për TVSH në Krujë, 1994 – Nga ARDIAN MURRAJ

By | December 8, 2018

PRESIDENTI BUSH SI NËNË TEREZA – NË SHËRBIM TË TJERËVE – Nga Frank Shkreli

By | December 6, 2018

Kombi amerikan i jep lamtumirën ish presidentit George H.W. Bush (video)

By | December 5, 2018

Presidenca shqiptare ul flamurin në gjysmështizë në nderim të ish-Presidentit amerikan George H. W. Bush

By | December 5, 2018

Thaçi shpall të mërkurën ditë zie në nderim të ish-presidentit Bush

By | December 4, 2018

Paralajmërimi profetik i Presidentit George H.W. Bush – Nga Elida Buçpapaj

By | December 4, 2018

GEORGE H. W. BUSH (1924 – 2018) – Nga Massimo Gaggi, Corriere della Sera – E pёrktheu Eugjen Merlika

By | December 3, 2018

AMERIKA DHE BOTA MBAJNË ZI PËR HUMBJEN E NJË PRESIDENTI – Nga Frank Shkreli

By | December 3, 2018

Paralajmërimi i profetik i Presidentit George H.W. Bushit – Nga Elida Buçpapaj

By | December 3, 2018

Trupi i ish-presidentit amerikan Bush dërgohet në Uashington për nderime shtetërore

By | December 3, 2018

In Memoriam: Berisha zbardh SMS me ish-presidentin Bush dhe takimet për Kosovën

By | December 2, 2018

SHSHA në Çikago ngushëllon familjen Bush në Texas

By | December 2, 2018

George W. Bush ka lëshuar një deklaratë pas vdekjes së babait të tij, George H.W. Bush

By | December 2, 2018

Shqipëri, mesazhe ngushëllimi për vdekjen e George H.W.Bush

By | December 1, 2018

Takimi me George H. W. Bush në Tiranë – Nga Skënder Buçpapaj

By | December 1, 2018

Probleme me shëndetin, shtrohet në spital ish-Presidenti amerikan George H.W. Bush

By | May 28, 2018

Ish-presidenti Bush lirohet nga spitali

By | May 5, 2018

George HW Bush shtrohet në spital

By | April 24, 2018

Ndahet nga jeta Barbara Bush, ish-Zonja e Parë e SHBA

By | April 18, 2018

Ismail Kadare letër Presidentit George Bush, 11 shtator 1991

By | May 8, 2017