VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti

Orvatja e katërt për rrëzimin presidencial të Republikës së Kosovës – Nga Albin Kurti

By | May 24, 2020

Sot asht mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare – Nga ROMEO GURAKUQI

By | April 16, 2020

Aktori Edmond Budina do të jetë në manifestimin kuq e zi të thirrur nga Presidenti Meta

By | February 28, 2020

“Nëse ndryshon Kushtetuta, Meta me popullin hyjnë në Parlament”- Zëdhënësi i Presidentit reagon pas nismës së PS për “Betimet”

By | November 24, 2019

Kur do ta shpërndajë Parlamentin? Ja si përgjigjet Meta

By | November 13, 2019

SHBA, demokratët publikojnë tekstet e dëshmive

By | November 4, 2019

Në rrezik plotësimi i 6 vendeve në Gjykatën Kushtetuese

By | August 1, 2019

Twittet e Presidentit Trump për ligjvënëset me ngjyrë shkaktojnë zemërim

By | July 14, 2019

Pas vendimit të Metës, reagon kryeministri: Zgjedhjet do mbahen më 30 qershor

By | June 8, 2019

Lleshi kërkon shkarkimin si gjeneral (dokumente)

By | November 12, 2018

Amerikanët: Obama, presidenti më i mirë

By | July 12, 2018

Erdogani bën betimin në Parlamentin e Turqisë

By | July 9, 2018

Tranzicioni i gjatë shqiptar – ZGJEDHJA E PRESIDENTIT – Nga EUGJEN MERLIKA

By | May 31, 2018

Ose Bill Klinton ose Monica Lewinsky

By | May 12, 2018

Protesta në “Rrugën e Kombit”, reagon Meta: Hiqni dorë nga dhuna ndaj qytetarëve

By | March 31, 2018

Nis “lufta” e klaneve në Kosovë, kush e kërkon ‘kokën’ e Hashim Thaçit

By | March 30, 2018

Irani thotë se Rohani ka refuzuar takimin me Trumpin

By | October 30, 2017

VIDEO – Puigdemont: Kam mandatin e popullit për pavarësinë e Katalonias, hap dialogun me Spanjën

By | October 10, 2017

Tillersoni mohon se do të largohet nga detyra

By | July 27, 2017

Emrat e 6 ministrave teknikë dhe zv/kryeministrit të ri që Rama dhe Basha u dakortësuan

By | May 21, 2017

“O Shqiptarë! Nënës mos ia bëni varrë!” – Nga SAMI REPISHTI

By | May 5, 2017

Blushi ftesë Bashës: Na jep firmat e deputetëve për President nga populli me 18 Qershor

By | April 21, 2017

Basha: Ja propozimi im për presidentin e ri

By | April 21, 2017