VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti Joe Biden

Zoti Escobar, populli opozitar protestues është shumicë dhe nuk është non grata Nga Elida Buçpapaj

By | January 13, 2022

DITA BOTËRORE E LIRISË DHE KUJTIMI I VIKTIMAVE TË KOMUNIZMIT BOTËROR NË AMERIKË, 2021 Nga Frank Shkreli, ish Drejtori i Euro-Azisë, VOA

By | November 11, 2021
blank
blank
Send this to a friend