VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vatikani

Analistët serbë: Ja pse Vatikani vazhdon të mos e njohë Kosovën

By | September 16, 2019

Vuçiq pas takimit me Papën: Vatikani nuk do ta njohë Kosovën

By | September 12, 2019

Vatikani do të hapë arkivat e Luftës së Dytë Botërore

By | March 4, 2019

Vatikani dhe Kina nënshkruajnë një marrëveshje historike

By | September 22, 2018

Shapiro: “Vatikani e dinte se abuzimet ndaj fëmijëve në kishat në SHBA fshiheshin”

By | August 29, 2018

Vatikani dënon abuzimin e fëmijëve në kishat amerikane

By | August 17, 2018

Jep dorëheqje një kardinal pas skandalit për abuzim seksual

By | July 28, 2018

VATIKANI DHE SHQIPËRIA – Shkruajtur nga SOTIR GJIKA – Pёrktheu nga italishtja Eugjen Merlika

By | May 28, 2018

Haradinaj kërkon njohje nga Vatikani

By | May 22, 2018

Pa “izën” e Amerikës dhe të Vatikanit, ribashkimi gjithëkombëtar është vetëm një UTOPI – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | April 29, 2018

Vatikani goditet nga një tjetër skandal, zbulohen 64 raste pedofilie në Kili

By | April 12, 2018

Papa “nuk ka thënë se nuk ekziston ferri”

By | March 30, 2018

Vatikani dhe Ibrahim Rugova – Nga Gani Mehmetaj

By | January 27, 2018

Papa Françesku: Vetëm zgjidhja e negociuar mes palestinezëve dhe izraelitëve sjell paqe

By | December 10, 2017

Shugurimi i Katedrales së Shën Pjetrit në Tivar (video)

By | September 4, 2017

Vatikani mbyll shatërvanet për shkak të thatësirave

By | July 25, 2017

PËRFAQSUES I RI I VATIKANIT NË SHQIPËRI Nga Frank Shkreli

By | May 10, 2017

MË 28 SHKURT 2013 PAPA RATZINGER LARGOHET NGA PAPATI

By | February 28, 2017

“PSE NA VRATË O VËLLAZËN SHQIPTARË?” – Nga Frank Shkreli

By | November 1, 2016

E-maili i Wikileaks: Vatikani e di që ka alienë…

By | October 11, 2016

Fotoreportazh – Vatikani flet dhe këndon shqip

By | September 4, 2016

Vatikani me zërin e yjeve të trojeve shqiptare për nder të Nënë Terezës (video)

By | September 4, 2016

Kur gjithë bota shqiptare i është mirënjohëse Papa Françeskut, ka plasur një fushatë e egër kundër myslimanëve shqiptarë Nga Elida Buçpapaj

By | August 29, 2016

Vatikani: Vrasja e priftit është barbare

By | July 26, 2016