VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Australi

Filmi shqiptar “Lajmi” i Lorin Terezit fiton çmimin e parë në festivali ndërkombëtar te filmit Flickerfest 2020 në Australi –

By | January 19, 2020

Facebook-u ka filluar të fshehë numrin e pëlqimeve në postime

By | September 27, 2019

Nis shërbimin droni i parë komercial

By | April 10, 2019

SHQIPETARET NEPER BOTE: Prof.Avni Sali AM, Babai i Mjeksisë Integrative në Australi Nga Miranda Shehu Xhilaga

By | February 13, 2017

Vala e të nxehtit në Australi shkakton mbi 300 zjarre në Victoria

By | December 20, 2015

Ja raportet e SHBA, Britanisë, Kanadasë, Australisë për implikimin e krerëve të policisë dhe Ministrisë së Brendshme në trafiqe droge

By | September 6, 2015

Gruaja e Johny Depp çon në Australi ilegalisht çiftin e qenve, rrezikon deri në 10 vjet burg

By | July 16, 2015

AUSTRALI: ZBULOHEN 4 VULLKANË TË SHUAR

By | July 13, 2015